Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Loxone meteostanice Air

Loxone meteostanice Air

V inteligentním domě jsou aktuální a přesné meteorologické údaje rozhodující. Údaje o rychlosti větru, teplotě, úrovni slunečního jasu a rozeznání deště. Plug & Play: zprovoznění v rekordním čase díky technologii Tree a Air. Navržen a vyvinut speciálně pro Loxone Smart Home. Výhodný set s Loxone Weather Service na 10 let (aktivační kód obrdžíte s fakturou).
Produkt není dostupný
Výrobce: Loxone

Popis produktu

Meteostanice

Spolehlivé údaje o počasí pro perfektní automatizaci.
D
íky lokálním senzorům a přesné předpovědi počasí.

Aby se dokázala vaše domácnost nebo firma přizpůsobovat aktuálním povětrnostním podmínkám, je nezbytné přesné zaznamenání teploty, srážek, větru i slunečního svitu. V kombinaci s předpovědí počasí pro vaši polohu poskytuje Meteostanice cenná data Loxone Miniserveru, který tak můžete automaticky řídit jednotlivé technologie v domácnosti i celé budově.

Správné umístění Meteostanice

Meteorologická stanice Loxone zaznamenává různé meteorologické údaje. Před výběrem optimální polohy Meteostanice je nejprve nutné určit, která měření jsou obzvláště důležitá pro ochranu budovy.

Mráz a vlhkost

mohou společně způsobit značné škody na stínící technice v důsledku námrazy. Aby mohla být budova spolehlivě chráněna před tímto nebezpečím, je důležité, aby Meteostanice spolehlivě zaznamenala jakékoli srážky.

Teplota

je také rozhodujícím parametrem ochrany stavby. Meteostanice vyžaduje přímo dopadající sluneční svit pro přesnou detekci jasu. Tím zajistí spolehlivý provoz automatického stínění. To ale ovlivňuje přesnost měřené teploty. Proto pro měření teploty doporučujeme využít službu Weather Service, která je z toho důvodu součástí dodávky Meteostanice Air/Tree.

Bouře

jsou nejčastějším důvodem poškození žaluzií a jiného stínění. Proto se ujistěte, že Meteostanici nic nebrání, aby byl vítr spolehlivě detekován. Stromy, stěny a okapy nesmí zpomalovat vítr a ovlivňovat data z Meteostanice.

Automatické řízení technologií podle počasí

Varování před deštěm

Díky lokálnímu dešťovému senzoru v meteorologické stanici budete včas upozorněni, abyste zavřeli okna v případě náhlé kýly mračen.

Regulace teploty

Díky přesné předpovědi venkovní teploty vytápění zajistí komfortní teplotu ve vašem chytrém domě bez ohledu na zdroj tepla.

Individuální funkce

Mnoho dat o počasí umožňuje nastavit i individuální funkce. Při nepříznivé předpovědi může při odchodu zablikat v předsíni modré světlo, které znamená riziko deště a doporučení vzít si s sebou deštník.

Plná integrace s Loxone App

Předpověď počasí plně spolupracuje s Loxone App. Aktuální údaje o počasí a její předpověď můžete kdykoli sledovat pomocí svého mobilního zařízení nebo počítače.

Více o Loxone App

Ochrana před mrazem a větrem

Ochrana před mrazem

Pokud venkovní teplota klesne pod 1 °C a Meteostanice zjistí srážky, Loxone zabrání poškození tinicí techniky v důsledku námrazy. Všechny pohyby stínících prvků se okamžitě zastaví a z bezpečnostních důvodů se zablokují. Uživatelský režim Ochrana před mrazem může být manuálně zrušen ve vizualizaci nebo se automaticky spustí, když venkovní teplota přesáhne 10 °C.

Ochrana před bouří

Meteostanice Loxone sleduje rychlost větru. V případě, že dosáhne hodnoty, při které by mohlo dojít k poškození stínění, je aktivován uživatelský režim Ochrana před bouří: všechny stínící prvky se dostanou do bezpečné polohy a jsou zablokovány. Ochrana před bouří může být deaktivována buď ručně v aplikaci, nebo automaticky, jakmile se rychlost větru opět vrátí do bezpečných hodnot.

Zprovoznění v rekordním čase

Meteostanice Tree

Produkty technologie Loxone Tree jsou ideální pro nové stavby. Představují to nejlepší řešení pro realizaci inteligentní automatizace. Flexibilní kabeláž snižuje čas i náklady na instalaci a umožňuje snadné rozšíření v budoucnosti.

Meteostanice Air

Speciální řešení pro realizaci inteligentního řízení v již existující elektroinstalaci představují produkty řady Air. Díky bateriovému napájení a bezdrátové komunikaci nepotřebují kabeláž, a tedy ani stavební úpravy.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Loxone
Potřebujete poradit od odborníka?