Velkoobchod

Jsme autorizovaný distributor pro následující značky

Registrujte se u nás, pro další prodej našich produktů

S vaší požadavkem nás prosím kontaktujte emailem na obchod@ecoprodukt.cz

Velkoobchod se týká hlavních kategorii na eshopu:

Velkoobchod se týká hlavních kategorii naSolárne osvětlení, šetření vody, šetření tepla, šetření energie, solární nabíječky, solární přenosné panely, powerbanky, solární rádia, solární svítilny, dynamo nabíječky, solární zavlažování, solární čerpadla a solární ventilace, dárky a hračky. Vyhřívaná oblečení. eshopu:

Odoo • Text and Image

Veľkoobchodné podmienky

Před prvním nákupem se prosím seznamte s obchodními a záručními podmínkami a také s nákupním a reklamačním řádem. Odesláním objednávky potvrzujete souhlas s níže uvedenými obchodními podmínkami. V případě zadání neplatných údajů nebude zboží vyexpedováno, čímž kupní smlouva zaniká.

1. Základní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky popisují běžnou obchodní spolupráci mezi Odběratelem (e-shop, kamenný obchod, dealer) a firmou ECO PRODUKT s.r.o. (Velkoobchod). Jsou k dispozici na internetových stránkách firmy a zároveň i na kontaktní adrese velkoobchodu. Tyto podmínky tvoří základ obchodní spolupráce a nový odběratel je povinen se řádně s těmito stanovami seznámit ještě před zahájením obchodní spolupráce.

2. Podmínky spolupráce

Odběratel - Odběratelem našich produktů se může stát každá fyzická nebo právnická osoba, která je vlastníkem platného výpisu z obchodního rejstříku nebo Živnostenského listu. Registrace nového odběratele je možná následujícími postupy: a) vyplněním firemní registrace na webové stránce b) zasláním e-mailu s údaji potřebnými k registraci Při registraci požadujeme informace jako Obchodní jméno, sídlo, IČO, DIČ, Bankovní spojení, kontaktní údaje (tel., e-mail). Každou změnu údajů je nutné okamžitě nahlásit společnosti ECO PRODUKT s.r.o. Za nedopatření a výdaje spojené se změnou údajů firma ECO PRODUKT s.r.o. neodpovídá.

3. Kontaktní údaje

Korespondenční adresa / ECO PRODUKT s.r.o. Hornická 360/7, 972 17 Kanianka

Showroom, sklad a výdejní místo / ECO PRODUKT s.r.o., Jesenského 35, 972 01 Bojnice

4. Objednávka

Zboží je možné objednávat vyplněním objednávky na naší stránce. Úspěšným odesláním objednávky odběratel potvrzuje její závaznost a zároveň souhlasí s těmito obchodními podmínkami. Objednávka musí obsahovat: obchodní název odběratele, jméno kontaktní osoby, telefonní číslo, e-mail, IČO, DIČ, bankovní spojení, přesný popis a počet kusů objednávaného zboží a způsob odběru. V případě že jste již registrováni, informace o vaší společnosti zadávat nemusíte. Vyřízení objednávky Dodávky jsou realizovány v co nejkratším termínu dle dostupnosti daného produktu a provozních možností. Objednávky jsou zpracovávány ihned a vyřizovány do 3 pracovních dnů. V případě že objednaný produkt právě k dispozici nemáme skladem, doba vyřízení objednávky může trvat v průměru 7 pracovních dnů. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na místo odběru, které určí odběratel v objednávce. ECO PRODUKT s.r.o. si vyhrazuje právo nevybavit objednávku pokud to neumožňují okolnosti (produkt momentálně není na trhu dostupný, apod.). Zrušení objednávky V případě, že odběratel je nucen zrušit objednávku ve velkoobchodu, musí tak učinit písemně, a to e-mailem. Na základě obchodní etiky a udržování dobrých obchodních vztahů očekáváme že nás objednávající o těchto okolnostech informuje včas, a jen v nezbytných případech.

5. Žádný minimální odběr

Odběratelem neurčujeme minimální hodnotu nákupu.

6. Velkoobchodní ceny

Velkoobchodní ceny jsou aktuální ceny pro odběratele. ECO PRODUKT s.r.o. poskytuje velkoobchodní slevy z doporučených maloobchodních cen na stránce firmy. Sleva se počítá z aktuálních cen zobrazených na eshopu. Firma ECO PRODUKT s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu ceny na základě změny zákonů nebo dodavatelských cen. Je v zájmu odběratele si při každém nákupu aktuální ceny prověřit.

7. Platební podmínky

Datem úhrady / platby faktury se rozumí den, kdy je částka připsána na účet velkoobchodu. Úhrada je možná platbou předem. V takovém případě o tom informuje kupující ve své objednávce. Prodávající následně vystaví a zašle kupujícímu zálohovou fakturu, na základě které kupující provede platbu (částka, variabilní symbol, číslo účtu se nachází na faktuře). Platbu objednaného zboží je také možné uskutečnit hotovostní platbou ato při převzetí dobírkové zásilky od kurýra či na poště. Ceny přepravy jsou uvedeny níže. Nákup na fakturu je možné dohodnout v závislosti na uplynulé spolupráce odběratele a s firmou ECO PRODUKT s.r.o. Splatnost: Při platbě předem jakož i při nákupu na fakturu je splatnost vystavené zálohové faktury 7 kalendářních dnů pokud není dohodnuto jinak. Po tomto období se neuhrazená objednávka považuje za zrušenou. Zboží je až do úplného zaplacení fakturované částky majetkem firmy ECO PRODUKT s.r.o.

8. Dodávka zboží

Zboží na území ČR zasíláme Slovenskou poštou nebo kurýrní službou Toptrans s.r.o. Kupující si může obstarat i svou vlastní přepravu, o čemž při objednávce informuje prodejce. Náklady na přepravu zboží hradí odběratel pokud není dohodnuto jinak. V případě že zboží je při dopravě přepravní službou zjevně poškozen, je nutné v co nejkratším čase kontaktovat přepravní službu. Poškozené zboží v žádném případě dále nepoužívejte. ECO PRODUKT s.r.o. zároveň neručí za škody způsobené zpožděním zásilky. Zboží je také možné převzít osobně na provozu firmy nebo na jedné z partnerských provozů. Při přebírání zboží si důkladně zkontrolujte množství a typ zboží, a zda zboží není mechanicky poškozen. Pokud se objeví nesrovnalost v dodávce a fakturaci zboží, prosíme neprodleně kontaktovat ECO PRODUKT s.r.o., nejpozději do 3 dnů od doručení zboží. Pozdější reklamace nemusí být akceptovány. Společnost ECO PRODUKT s.r.o. se vždy snaží vyhovět požadavkům svých odběratelů, proto nás při jakýchkoliv otázkách kontaktujte. Ceník expedičního služeb Kurýr Platba předem 3 € Dobírka 4 € Ceny přepravy jsou uvedeny s DPH.

9. Záruční a reklamační podmínky

Pro zakoupené zboží platí záruční podmínky uvedené v reklamačních podmínkách.

10. Závěrečná ustanovení

Velkoobchod si vyhrazuje právo tyto podmínky Změnit kdykoliv, pokud si to bude vyžadovat změna obchodní politiky nebo legislativního prostředí. Upozornění: Protože ECO PRODUKT s.r.o. prodává odběratelem zboží které je určeno k dalšímu prodeji, neposkytuje služby záruky jako například záruka vrácení peněz a záruka možnosti vrácení zboží, které jsou podle občanského zákoníku a zákona na ochranu spotřebitele určená pro prodej spotřebitelům.

V Bojnicích 22.11.2018 Fakturační adresa se nachází v sekci Kontakt.