Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Vyhřívané oblečení

Elektricky vyhřívané oblečení by nemělo chybět každému lyžaři či turistovi, rybáři či lovci. Vyberte si vyhrievané vložky do topánok, vyhrievané rukavice, vyhrievané ponožky, vyhrievané spodné prádlo, vyhrievané vesty, vyhrievané lyžiarske rukavice, elektricky vyhrievané oblečenie, vyhrievanie do lyžiarok na nabíjateľné zdroje, alebo zdroje na baterky.

Jak fungují vyhřívané oděvy?

Vyhřívané oblečení obsahují uhlíková vlákna, které poskytují ohřev na bázi infračervených vln. Kromě toho, že vás infračervené vlny zahřejí, zlepšují zároveň i prokrvení organismu.

Vyhřívané oblečení

Pokud vás trápí studené části těla, existuje praktické řešení. V kategorií vyhřívané oblečení najdete množství vyhřívaných doplňků od hlavy až po paty.

Čím jsou napájeny vyhřívané doplňky?

Zabudovaná baterie - baterie je kompaktní a může být umístěna v připraveném nenápadném kapse. Baterii lze jednoduše odpojit od vyhřívaných vláken a nabít dodávanou nabíječkou. 

V případě, že si vyberete vyhřívané doplňky s baterií, nelze použít svou baterii nebo PowerBank.

Vyhřívané vložky do botVyhřívané vložky do botVyhřívané rukaviceVyhřívané rukaviceVyhřívané ponožkyVyhřívané ponožkyVyhřívané kalhotyVyhřívané kalhotyVyhřívané vestyVyhřívané vestyPříslušenstvíPříslušenství
1 - 24 z 24 produktů
TOP
Nejlevnější
Nejdražší