Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Solární hračky - Výrobce: ALU , Výrobce: AZTraders , Výrobce: Aladdin , Výrobce: Allpowers , Výrobce: Alpenheat , Výrobce: CABLETECH , Výrobce: CROSSIO , Výrobce: CSPOWER , Výrobce: Deye , Výrobce: ELKOND , Výrobce: EPsolar , Výrobce: ETI , Výrobce: Ecoprodukt , Výrobce: Goal Zero , Výrobce: Green Cell , Výrobce: Hihippo , Výrobce: Huawei , Výrobce: Irrigatia , Výrobce: Leader Energy , Výrobce: Legrand , Výrobce: Marlec , Výrobce: Midland , Výrobce: OEZ , Výrobce: POWERplus , Výrobce: PremiumLED , Výrobce: Pulse Eco , Výrobce: Pylontech , Výrobce: Radflek , Výrobce: Renusol , Výrobce: Sika , Výrobce: Solar Kerberos , Výrobce: Stäubli , Výrobce: Terla FreeLime , Výrobce: Tigo , Výrobce: VOLT , Typ montáže: Na kľúč

Solární hračky jsou zajímavé tím, že fungují i bez použití baterií či jiného paliva. Hravou formou ukazují, jak může sluneční záření poskytnout energii prakticky zdarma. Slunce znázorňují jako ekologický a nenákladný zdroj energie.

Jsou to inovativní hračky, vhodné pro děti, ale i pro dospělé, v nichž celý život dřímá kus dítěte. Hračky jsou baleny formou stavebnice, kterou děti musí nejprve postavit a až potom se s nimi mohou hrát. Při samotné hře se děti a dospělí učí o solární energii, její ekologickém fungování a nevyčerpatelnosti. Solární hračky jsou tedy skvělými dárky s přidanou hodnotou, při kterých se děti nejen zabaví, ale i něco naučí. 

1 - 3 z 3 produktů
TOP
Nejlevnější
Nejdražší