Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Šetření tepla

Jak ušetřit a mít dokonalé teplo v domácnosti Vám dají odpověď naše produkty jako například fólie za radiátor, ventilátor na radiátor termík, těsnění na dveře a okna, termostatické hlavice, krbový ventilátor a spoustu dalších. Nízká spotřeba, inteligentní řízení a tisíce spokojených zákazníků každou zimu. Stálá tepelná pohoda, spolehlivost a nízké provozní náklady Vám zajistí efektivní úsporu energie.

Jak ušetřit na vytápění

Možností jak ušetřit teplo je hned několik. Přinášíme vám přehled v produktech, které vám pomohou ušetřit teplo a tím i náklady za vytápění. Maximální využití potenciálu radiátoru nebo kamen. 

Heatkeeper, Radflek a EcoSavers fólie - fólie za radiátor - fólie zabraňuje sálání tepla do stěny. Teplo odrážejí zpět do místnosti. 

Heatkeeper jsou pevnější panely, které se instalují na stěnu za radiátor pomocí pásky.

Radflek - fólie se zavěsí mezi radiátor a stěnu. Fólie s nejvyšší efektivitou.

EcoSavers fólie - instaluje se na zadní stranu radiátoru pomocí magnetické pásky.

Termik - ventilátor pod radiátor - aktivně žene teplý vzduch do místnosti a tím výrazně rychleji místnost vytopí. Díky tomu může radiátor spíše přestat hřát.

Radiator Booster - ventilátor na radiátor - umísťuje na vrchní stranu část radiátoru a zajišťuje vedení vzduchu jedním směrem do boční strany od radiátoru. Vhodná alternativa, pokud je radiátor překrytý např. Sedačkou.

StoveFan ventilátor na kamna - nepotřebuje žádné napájení. Položí se na kamna a vlivem teplého povrchu na kamnech se ventilátor roztočí a teplý vzduch směřuje do místnosti. Ventilátor se roztáčí při teplotě kachlů 60 ° C.

Regulace tepla

Zásuvkový termostat - termostat se umístí do zásuvky a následně do termostatu se zapojuje spotřebič. Termostat funguje jako spínač, který zapíná / vypíná proud podle zvolené teploty.

Prostorové termostaty - slouží pro regulaci topení na základě snímané teploty prostoru.

Termostatická hlavice -  umožňuje nastavení požadované teploty na radiátoru.

Chemické přísady pro zlepšení vytápění a odrážení tepla

THERMALMIX - Termoizolační nátěr - přísada do barvy, která zajišťuje odrážení tepla od stěn zpět do místnosti a zabraňuje vzniku plísni. Zvyšuje teplotu v místnosti o 1 až 3 ° C.

ENDOTHERM - Přísada do vytápění - zvyšuje výhřevnost radiátoru prostřednictvím snižování povrchového napětí vody o 60%.

INSOFLOOR - Termoizolační nátěr na podlahy - nátěr na vodní bázi, který zvyšuje izolační schopnosti podlahy o 50%

Zabránění ztrátám tepla 

Izolační fólie na okno EcoSavers - fólie se lepí na okno, díky čemuž získáváte izolaci podobnou, jako u okna s dvoj sklem.

Těsnící pásky na okna a dveře - těsněními vytěsňuje prostor mezi oknem a dveřmi, které se může stát zdrojem úniku tepla.

Doorspring - pružina, která automaticky zavře za vámi dveře

Doplňky

Samoodvzdušňovací ventil Aladdin - samoodvzdušňovací ventil Aladdin, který udržuje radiátory stále horké a zajišťuje bezúdržbový provoz.

Kľíč na odvzdušnění radiátoru - umožňuje snadné, manuální odvzdušnění radiátoru

Teploměry - prostřednictvím teploměrů je možná lokální kontrola teploty.

Fólie za radiátorFólie za radiátorVentilátor na radiátorVentilátor na radiátorOdvzdušňovací ventilOdvzdušňovací ventilVentilátor na krbová kamnaVentilátor na krbová kamnaPřísada do vytápěníPřísada do vytápěníTermoizolační nátěrTermoizolační nátěrTěsnící páskaTěsnící páska
1 - 18 z 18 produktů
TOP
Nejlevnější
Nejdražší