Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Dárek pro chataře

Je na chatě v létě, v zimě, či prší nebo svítí slunce? Pojďte se podívat na praktické dárky pro vášnivého chataře, které mu pomohou vyřešit jeho dennodenní chatařské problémy.

Solární rádio s MP3 přehrávačem 

Pro zpříjemnění chvil mu můžete věnovat například solární rádio s MP3 přehrávačem. Je možné nabíjet ho přes externí solární panel, a tak si ho ze sebou může vzít i do odlehlejších částí pozemku, kde není natažená elektřina.

Spolehlivě na něm chytí všechny FM stanice, ale díky USB portu si bude moci pustit i svůj výběr oblíbených písniček.

Solární světla pro spolehlivé osvětlení 

Spolehlivé připojení na elektřinu a stabilní světlo jsou nejčastějšími problémy pro chataře. Nejsou však neřešitelné.

Dejte mu možnost posvítit si na příjezdovou cestu, vstup do chaty či altán s posezením. řešením jsou solární lampy se senzorem pohybu, které se rozsvítí vždy, když je chatař bude právě potřebovat. Svítí díky sluneční energii, a tak nepotřebují připojení na elektřinu. Mají i bezpečnostní charakter, protože díky senzoru pohybu mohou vyplašit zloděje, popřípadě upozornit na přítomnost lesní zvěře.

Solární svítidla pro vás máme ve dvou verzích - jako větší pouliční solární světlo, kterým osvětlíte například příjezdovou cestu, ale i jako menší solární senzorové světlo, které je vhodné například nad vstup do chaty. Obě solární světla jsou funkční, ekologické, bezúdržbové a vhodné všude tam, kde není možnost připojení do elektrické sítě.

Solární ostrovní systém napojí celou chatu 

Pokud hledáte dárek, který by vyřešil problém napojení na elektřinu pro celou chatu, překvapte svého chataře vlastním solárním ostrovním systémem Amerisolar. V závislosti na ročním období dokáže vyrobit 220 - 1200 Wh za den a napojit tak na elektřinu celou chatu.

Pokud byste chtěli solární panel přizpůsobit na vaše speciální požadavky, neváhejte ještě před objednávkou kontaktovat naše techniky, kteří pro vás navrhnou ideální řešení.

1 - 11 z 11 produktů
TOP
Nejlevnější
Nejdražší