Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Huawei FusionCharge Wallbox AC 3-fázová 22kW EV nabíječka 22KT-S0

Huawei FusionCharge Wallbox AC 3-fázová 22kW EV nabíječka 22KT-S0

HUAWEI rozšiřuje své produktové portfolio o nabíjecí stanici FusionCharge AC. Ten je k dispozici ve dvou variantách, které vám nabídnou nabíjecí výkon 7,4 kW nebo 22 kW.
BoxSkladem 3 ks: Může být u vás 19. – 22. 7.
21 217,00 Kčs DPH
Výrobce: Huawei
ID: #87733

Popis produktu

Nabíjecí stanice pro elektromobily - Huawei FusionCharge AC 22kW (třífázová)

FusionCharge AC vám nabízí největší možnou flexibilitu při variabilitě nabíjecího výkonu.

Proud můžete nastavit v rozmezí od 6 do 32 ampér, což vám dává velmi široký rozsah výkonu.

Varianta s výkonem 7,4 kW se připojuje k jedné fázi, výkonný model s výkonem 22 kW se připojuje ke třem fázím.

Praktické je automatické přepínání fází z jedné na tři, což je klíčové pro čistě spínané fotovoltaické systémy.

Pro delší dobu nabíjení lze zvolit nízký jmenovitý proud 6 A, který je vhodný pro šetrné nabíjení s výkonem 1,34 kW.

To je praktické i v případě, že máte malý solární systém, který může generovat pouze malé přebytky.

Výhody a přednosti nabíječky

Společnost HUAWEI záměrně nezahrnuje do dodávky nabíjecí kabel. Místo toho si můžete zakoupit nabíjecí kabel, který vyhovuje vašim podmínkám.

Nabíjecí stanice HUAWEI FusionCharge AC má integrovanou zásuvku typu 2. Pokud chcete nechat nabíjecí kabel zapojený ve stanici FusionCharge AC, můžete jej pomocí aplikace chránit před krádeží.

Co vám ušetří peníze při instalaci, je integrovaná detekce stejnosměrného poruchového proudu plus přepínač FI typu A. V opačném případě byste museli obě součásti zakoupit zvlášť, protože bez nich není provoz povolen.

Společnost HUAWEI do nabíjecí stanice FusionCharge AC neinstalovala kalibrovaný měřič MID. Proces nabíjení sleduje pomocí jednoduchého digitálního čítače. To nemusí být pro žádný z finančních úřadů dostačující, pokud chcete náklady na nabíjení uplatnit pro daňové účely.

Jak je běžné u většiny nabíjecích stanic, můžete stanici FusionCharge AC odemknout pomocí karet RFID, abyste umožnili nabíjení více uživatelům. Novinkou je aktivace přes Bluetooth. Pokud jste tuto funkci aktivovali v aplikaci FusionSolar a zapnuli Bluetooth na svém chytrém telefonu, nabíjecí stanice se automaticky odemkne, když se k ní přiblížíte.

Nabíjecí stanice HUAWEI FusionCharge AC řídí přebytečné fotovoltaické nabíjení a časově řízené nabíjení, aby bylo možné využívat flexibilní tarify elektrické energie.

Pokud máte elektromobil a solární systém, je nabíjecí stanice pro využití přebytečné fotovoltaiky téměř nutností. Protože pouze čistá elektřina ze solárního systému nabíjí nejlevněji a vytváří určitou cenovou stabilitu.

Nabíjecí stanice HUAWEI FusionCharge AC s výkonem 22 kW zvládne přebytečné nabíjení z fotovoltaiky. V závislosti na dostupném výkonu nabíjecí stanice přepíná mezi jednofázovým a třífázovým nabíjením vašeho elektromobilu. Začíná již od 1,4 kW. Pokud je váš solární systém orientován na východ, můžete svůj elektromobil nabíjet s prvními slunečními paprsky. Zcela stejně v pozdním odpoledni na střeše orientované na západ.

Alternativně můžete HUAWEI FusionCharge AC ovládat také pomocí online plánovače. V aplikaci zadáte požadovaný čas, dobu trvání a nabíjecí výkon, kterým má nabíjecí stanice nabíjet vaše vozidlo. To je užitečné, pokud máte například flexibilní tarif za elektřinu.

Obvykle je elektřina v noci mnohem levnější než přes den, a vy tak můžete udržet náklady na nabíjení na minimu i přes nákup elektřiny ze sítě. Můžete si vytvořit více plánů s různými nastaveními. To je užitečné také v kombinaci s bateriovým úložištěm HUAWEI LUNA2000. Pokud máte nainstalované úložiště energie, v současné době neexistuje způsob, jak upřednostnit nabíjecí stanici před úložištěm a naopak. Dokud neprovedete upgrade, musíte nastavit plán, který bude nabíjet přebytečnou elektřinu do vašeho elektromobilu místo do úložiště LUNA2000.

Specifikace:

Provoz: 1-fázový a 3-fázový

Maximální výkon: 22 kW

Typ zásuvky: zásuvka typu 2 (IEC 62196)

Aktivace: RFID nebo aplikace

Měřič spotřeby energie: Ano

Komunikace: RJ45, W-LAN, RS485 (Inv)

Detekce úniku stejnosměrného proudu: Ano

Ochrana: IP54

Barva: bílá - černá

Rozměry: 33,5 x 18,0 x 14,5 cm

Hmotnost: 3,1 kg

Poznámka: Pokud instalujete nabíječku v místě, kde není žádný stávající solární systém (fotovoltaika se střídačem), je třeba zakoupit inteligentní měřič Huawei DTSU666-FE. Bez tohoto měřiče nebude vaše nabíječka fungovat.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Huawei
Potřebujete poradit od odborníka?