Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Loxone Weather Service 1 rok

Loxone Weather Service 1 rok

Loxone Weather Service zajišťuje data o počasí a jeho předpověď přímo pro místo bydliště.
BoxMůže být u vás 17. – 18. 4.
1 863,00 Kčs DPH
Výrobce: Loxone
ID: #87700

Popis produktu

Přesná data o počasí
pro váš inteligentní domov

Přesná data o počasí a také předpověď pro váš chytrý dům od Loxone – to je Loxone Weather Service. Přesně pro místo vašeho bydliště.

Loxone Weather Service pracuje s kalibrovanými daty od předního poskytovatele dat o počasí po celém světě. Na základě vašich přesných geokordinačních dat v kombinaci s meteorologickými stanicemi v okolí je služba připravena naservírovat vám nejpřesnější data o počasí a jeho předpověď.

Dobrá předpověď znamená inteligentní rozhodnutí

Automatické stínění

Díky aktuálním datům o slunečním záření a oblačnosti se budou vaše žaluzie naklápět zcela automaticky. V létě bude inteligentní dům Loxone v případě přehřívání zastíněn a v zimě bude využívat sluneční energii k vytápění.

Zavlažování zahrady

V okolí inteligentního domu bude stále zelený trávník. Miniserver díky přesné předpovědi počasí řídí závlažovací systém. Blíží se déšť? Není třeba zalévat. Bude horko? Zalije raději trošku víc. Sami nemusíte na nic myslet.

Ovládání vytápění

Díky přesným údajům o počasí můžete definovat potřebnou teplotu výstupní topné vody. Zvlášť při změně ročních období tak budete mít vždy tu pravou a pohodlnou teplotu.

Přizpůsobení

Díky datům o počasí můžete realizovat individuální funkce. Nechte si například. při chladném dni nebo při špatné předpovědi připomenout modrým světlem v chodbě, že si nemáte zapomenout vzít bundu.

Plná integrace do Loxone App

Služba Weather Service je samozřejmě plně integrována do Loxone Apps. Aktuální data a předpověď máte k dispozici vždy na titulní stránce vizualizace.

* Pro využívání Weather Service musí být Miniserver připojen do internetu. Je to z toho důvodu, že je třeba přijímat data z externího serveru.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Loxone
Potřebujete poradit od odborníka?