Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Loxone Miniserver Go

Doprava zdarma

Loxone Miniserver Go

Nejflexibilnější možnost pro automatizaci budov. Miniserver Go je nejlepší variantou pro rekonstrukce a renovace. Nabízí skvělou funkcionalitu a výkon pro inteligentní domy, komerční projekty i speciální aplikace.
BoxDostupné: Může být u vás 8. – 11. 12.
11 210,00 Kčs DPH
Výrobce: Loxone
ID: #87687

Popis produktu

Centrum automatizace budov a domácností

Loxone Miniserver

Loxone propojuje všechny komponenty v inteligentní budově podobně jako lidský nervový systém. Všechna vlákna vedou do centrálního řídicího bodu, Miniserveru. Umožňuje jednotlivým komponentům a zařízením vzájemně komunikovat a sám automatizuje většinu úkolů z hlediska bezpečnosti, pohodlí a energetické efektivity. Ať už se jedná o chytrý dům, komerční nemovitost nebo speciální aplikaci.

Flexibilita domácí automatizace

Loxone Miniserver je nejvýkonnější kabelová možnost pro automatizaci budov. Existuje ale také bezdrátová verze, Miniserver Go, který je stejně výkonný jako jeho protějšek, ale navíc nemusí být instalován do rozvaděče. Díky technologii Loxone Air, Loxone Link a dalších Miniserver Go nabízí téměř nekonečné možnosti automatizace budov bez nutnosti rozmotávání kabelů.

  • Loxone Air (k připojení až 128 zařízení)

  • Loxone Link (k připojení až 30 Extensionů)

  • LAN (IPv4, IPv6, HTTPS / SSL)

  • Micro-SD karta průmyslové kvality

  • Nabíjení přes Micro USB (5 V DC)

Technologie Loxone Air: nejlepší volba pro renovace

Funkcionalita Miniserveru Go může být kdykoli rozšířena pomocí Loxone Air, Loxone Link a IP rozhraní. Až 128 Air zařízení může být přiřazeno k Miniserveru Go. Pokud jich budete potřebovat ještě víc, můžete díky přidání Air Base Extension. Loxone Link vám umožní připojit až 30 Extensionů. Tato unikátní škálovatelnost činí z Miniserveru Go nejflexibilnější možnost k instalaci automatizace budov.

Minimální spotřeba

Bezdrátová komunikace je velmi úsporná. Díky tomu je spotřeba energie minimální. Baterie v Air zařízeních vydrží celá léta.

Možnost aktualizace

Každé zařízení zvládá aktualizace firmwaru. Všechny produkty Loxone stále získávají nové funkce a jen tak nezestárnou.

Rychlost

Všechny příkazy jsou provedeny okamžitě. Stisknete tlačítko a okamžitě vidíte, co se stalo. Nepoznáte rozdíl oproti klasickým vypínačům.

Mesh Technologie

Komunikace Loxone Air je proto založena na technologii Mesh. Díky tomu připojená zařízení rozšiřují signál a zvyšují stabilitu.

100% optimalizace

Air technologie a všechny Air zařízení jsou určeny k Plug & Play použití. Především ale perfektně spolupracují se všemi produkty Loxone.

Šifrování

Komunikace mezi výrobky Loxone Air je zajištěna podle současných standardů IPSec.

Neustále se rozrůstající rodina Loxone Air

Loxone nabízí širokou škálu produktů pro celý váš projekt. Ovládací prvky, moderní LED osvětlení, audio systém a mnoho dalšího. Díky technologii Air je zajištěna dokonalá spolupráce mezi hardwarem a softwarem.

Flexibilní použití a rozšiřitelnost

Loxone nabízí propracované řešení: Jeho základem je vlastní vývoj hardwaru i softwaru (zdarma včetně aktualizací), což zajišťuje stále nové funkce a možnosti. Systém podporuje také četné rozhraní, se kterými lze systém rozšířit. Hodí se tak pro malé, velké i specifické projekty.

Obsah balení

1 × Loxone Miniserver Go

1 × Příbalový leták

1 × Samolepka Loxone

1 × Originální Micro-SD karta 8 GB průmyslové kvality (doporučujeme používat pouze originální SD karty)

1 × USB nabíječka s adaptéry A, C a G včetně kabelů

1x Síťový kabel

Chcete se dozvědět více o fungování Miniserveru nebo i o celé technologii automatizace Loxone?

Parametry

Technické parametry

Výrobce Loxone
Potřebujete poradit od odborníka?