Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

EcoFlow 2x400W pevný solární panel (+sada pro uchycení)

-25 %Ušetříte
4 720,00 Kč
Novinka

EcoFlow 2x400W pevný solární panel (+sada pro uchycení)

Set dvou 400 W pevných solárních panelů EcoFlow. Vysoce efektivní monokrystalické křemíkové články, výkon 400 W, vhodné pro stálou venkovní instalaci. Panel se vyznačuje vysokou efektivitou a díky účinným monokrystalickým křemíkovým článkům pohodlně dobijete například bateriovou stanici, akumulátory systému Power Kit a další. Součástí balení je také montážní sada.
BoxNa externím skladě: Termín upřesníme
Běžná cena: 18 857,00 Kč,
ušetříte 4 720,00 Kč
14 137,00 Kčs DPH
Výrobce: EcoFlow
ID: #87636

Nejčastěji zakoupené příslušenství a podobné produkty

Popis produktu

2x 400 W rigidní solární panel

Rychlé nabíjení

400W pevný solární panel EcoFlow využívá nejmodernější technologii článků a má vysokou účinnost konverze až 23%, takže například akumulátory systému Power Kit dokáží při příznivém počasí dobít v rekordním čase.

Jednoduchá instalace

Předvrtané drážky na rámu panelu umožňují jeho pohodlnou a bezpečnou montáž na střechu domu nebo vaší dodávky.

Univerzální použití

Díky univerzálnímu solárnímu konektoru lze náš 400W pevný solární panel použít is dalšími solárními systémy nebo přenosnými elektrocentrálami třetích stran.

Vysoká účinnost

Naše 400W pevné solární panely EcoFlow mají účinnost konverze až 23% a lze je připojit jako součást systému Power Kit nebo přenosné bateriové stanice EcoFlow. V této kombinaci optimalizuje integrovaný algoritmus MPPT co nejefektivněji celkový solární výkon všech připojených panelů.

Odolná konstrukce

Panel je vyroben z robustního antikorozního hliníkového rámu a je určen pro dlouhodobou instalaci ve venkovním prostředí. Jeho monokrystalické články jsou potaženy vysoce ochrannou laminací a kryty tvrzeným sklem, což zvyšuje celkový výkon i odolnost.