Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

MPPT SmartSolar solární regulátor Victron Energy RS 450V 200A - Tr

Doprava zdarma

MPPT SmartSolar solární regulátor Victron Energy RS 450V 200A - Tr

Robustní a rychlý MPPT regulátor s VE.Can pro náročné podmínky s napětím panelů až 450V, nabíjecí proud 200A. Pro baterie 48V a výkon FV až 11500Wp. Integrovaný Bluetooth a displej.
BoxDostupné: Může být u vás 10. – 11. 10.
58 174,00 Kčs DPH
Výrobce: Victron Energy
ID: #87381

Popis produktu

MPPT SmartSolar solární regulátor Victron Energy RS 450V 200A - Tr

Ideální řešení pro systémy s velkým počtem fotovoltaických panelů v sérii, které nabíjejí 48V baterie. Tento výrobek je ideální pro velké ostrovní systémy, ale také pro systémy připojené k distribuční síti. *(Nelze použít s bateriemi BMZ kvůli nízkému absorpčnímu napětí 60 V).

Jako důkaz vysoké kvality poskytuje společnost Victron Energy na všechny regulátory MPPT prodlouženou plnou záruku 5 let.


Čtyři nezávislé PV vstupy pro monitorování MPPT

Pomocí čtyř nezávislých vstupů můžete připojit např. čtyři různě orientované nebo různě velké fotovoltaické soustavy.

VE.Direct port

Pro připojení k zařízení GX, monitorování systému, přenos dat na portál VRM a vzdálenou aktualizaci firmwaru.

VE.Can

Řešení pro více solárních regulátorů v jednom systému. Pomocí VE.Can lze synchronizovat až 25 jednotek v jednom fotovoltaickém systému.

Velmi rychlé sledování maximálního bodu výkonu (MPPT)

Solární regulátory MPPT společnosti Victron Energy patří k absolutní světové špičce v oboru a nabízejí ultrarychlé sledování MPPT.

Vestavěný Bluetooth Smart

Regulátor SmartSolar MPPT můžete sledovat a konfigurovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Pomocí mobilní aplikace VictronConnect můžete sledovat aktuální stav a historická data a provádět úpravy parametrů. Aplikaci pro iOS a Android si můžete stáhnout zde.

Aplikaci VictronConnect si můžete také zdarma stáhnout na Google Play nebo App Store.

 
 

Pokud chcete výše uvedené provést pomocí počítače, máte možnost použít k propojení ovladače a počítače kabel VE.direct to USB. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat do počítače software Victron Connect, který si můžete zdarma stáhnout zde.

Automatická detekce systémového napětí 12, 24 nebo 48 V na straně baterie. Při instalaci proto vždy nejprve připojte baterii a až poté panely.

Vestavěný displej

Displej je umístěn na přední straně regulátoru a umožňuje zobrazit všechny provozní podmínky.

Izolované připojení FV pro větší bezpečnost

Plně galvanické oddělení mezi FV a bateriovým připojením poskytuje dodatečnou celkovou bezpečnost systému.

Sledování izolačního odporu PV při vyšších napětích

Řídicí jednotka MPPT RS nepřetržitě monitoruje FV panely a dokáže detekovat případné poruchy, které snižují izolaci panelů na nebezpečnou úroveň.

Připojení I/O

Programovatelné relé, teplotní čidlo, pomocný, digitální vstup a čidlo napětí. Vzdálený vstup může přijímat signály ze systému Victron BMS.

Doporučená konfigurace

Pro 48V baterie. Maximální stejnosměrný nabíjecí výkon systému 11500 W. Při překročení těchto hodnot nedojde k poškození regulátoru, ale pouze k automatickému snížení příkonu z panelů na přijatelné hodnoty.

Poznámka: Regulátor není možné kombinovat s optimalizátory, v případě takové kombinace hrozí nevratné poškození regulátoru.

Maximální vstupní zkratový proud do regulátoru z fotovoltaických panelů nesmí překročit 20 A na vstup, jinak může dojít k trvalému poškození.

Maximální vstupní napětí z FV panelů, označované jako Voc (prázdné napětí), nesmí překročit 450 V, jinak může dojít k trvalému poškození - je třeba vzít v úvahu, že Voc se zvyšuje s klesající teplotou. Rozsah provozního napětí MPPT je 80-450V, spouštěcí napětí je 120V.


Podrobné technické informace naleznete v přiloženém technickém listu. Návod k obsluze naleznete v online manuálu.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Victron Energy
Typ regulátoru MPPT
Max.proud (A) 200
Potřebujete poradit od odborníka?