Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

MPPT SmartSolar solární regulátor Victron Energy RS 450V 100A - Tr

Doprava zdarma

MPPT SmartSolar solární regulátor Victron Energy RS 450V 100A - Tr

Robustní a rychlý MPPT regulátor s VE.Can pro náročné podmínky s napětím panelů až 450V, nabíjecí proud 100A. Pro baterie 48V a výkon FV až 5760Wp. Integrovaný Bluetooth a displej. Prodloužená záruka 5 let.
BoxDostupné: Může být u vás 4. – 5. 6.
29 784,00 Kčs DPH
Výrobce: Victron Energy
ID: #85344

Popis produktu

MPPT SmartSolar solární regulátor Victron Energy RS 450V 100A - Tr

Ideální řešení pro systémy s větším množstvím do série zapojených FV panelů nabíjejících 48V baterie. Tento produkt je ideální pro velké ostrovní systémy, ale i pro systémy připojené k distribuční síti.


Dva nezávislé FV vstupy pro sledování MPPT
Díky dvěma nezávislým vstupům můžete připojit např. dvě různé orientované, nebo různě velké FV pole.

VE.Direct port
Pro připojení k zařízení GX, monitoring systému, přenos dat na VRM portál a vzdálené aktualizace firmwaru.

VE.Can
Řešení pro více solárních regulátorů v jednom systému. S funkcí VE.Can může být synchronizovaných až 25 jednotek v jednom FV systému.

Ultra-rychlý Maximum Power Point Tracking (MPPT)
MPPT solární regulátory Victron Energy patří mezi absolutní světovou špičku v tomto oboru a nabízejí ultra rychlé MPPT sledování.

Vestavěné Bluetooth Smart
Monitorování a konfiguraci MPPT regulátoru SmartSolar můžete provádět prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Můžete monitorovat aktuální stav a historická data a provádět nastavení parametrů pomocí mobilní aplikace VictronConnect. Stáhnout aplikaci pro iOS a Android můžete zde.

 
 

Chcete-li provést výše uvedené pomocí PC, pak máte možnost použít pro propojení regulátoru a PC kabel VE.direct na USB. Do počítače si pouze nainstalujete program Victron Connect, který můžete stáhnout zdarma zde.

Automatická detekce systémového napětí 12, 24 nebo 48 V na straně baterií. Při montáži proto vždy nejprve připojte baterii a teprve následně panely.

Vestavěný displej
Displej je umístěn na čelní straně regulátoru a umožní Vám vizualizovat všechny provozní stavy.

Izolované připojení FV pro větší bezpečnost
Plně galvanické oddělení mezi FV a bateriovými přípojkami poskytuje další celkovou bezpečnost systému.

Monitorování izolačního odporu FV při vyšších napětích
MPPT RS nepřetržitě monitoruje FV panely a dokáže detekovat případné poruchy, které snižují izolaci panelů na nebezpečné úrovně.

I/O připojení
Programovatelné relé, teplotní čidlo, pomocný, digitální vstup a senzor napětí. Vzdálený vstup může přijímat signály z Victron BMS.

Doporučená konfigurace
Pro baterie s napětím 48V. Maximální výkon DC nabíjecí výkon systému 5760W. V případě překročení těchto hodnot se regulátor nepoškodí, ale pouze automaticky zredukuje příchozí výkon od panelů na přijatelné hodnoty.

Není možné kombinovat daný regulátor s optimizéry, v případě takové kombinace hrozí nevratné poškození regulátoru.

Maximální vstupní zkratový proud do regulátoru od FV panelů nesmí překročit hodnotu 20A na jeden vstup, jinak může dojít k trvalému poškození.
Maximální vstupní napětí FV panelů označované jako Voc (napětí na prázdno) nesmí překročit hodnotu 450V, jinak může dojít k trvalému poškození - nutno zohlednit, že s klesající teplotou roste Voc. Rozsah provozního napětí MPPT je 80-450V, spouštěcí napětí je 120V.


Podrobné technické informace naleznete v přiloženém manuálu a technickém listu.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Victron Energy
Typ regulátoru MPPT
Výrobce Victron Energy
Potřebujete poradit od odborníka?