Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Měnič / nabíječka Victron Energy MultiPlus 48V 800VA 9A - 16A

Měnič / nabíječka Victron Energy MultiPlus 48V 800VA 9A - 16A

MultiPlus 800VA je výkonný DC-AC hybridní měnič / nabíječ s čistým sinusovým výstupem. Integrovaná adaptivní nabíječka baterií s ultra rychlým vnitropodnikového přepínačem zdroje napájení v jednom krytu.
BoxDostupné: Může být u vás 25. – 26. 6.
9 624,00 Kčs DPH
Výrobce: Victron Energy
ID: #74221

Popis produktu

Multifunkční měnič / nabíječ Victron Energy MultiPlus 48V 800VA 9A - 16A 

MultiPlus je multifunkční výkonný DC-AC měnič s čistě sinusovým výstupním napětím, se sofistikovanou adaptivní nabíječkou baterie a ultra rychlým transferovým přepínačem napájení (mezi napájením z baterie / externího zdroje).

Střídač je umístěn v plastovém kompaktním krytu ve zcela novém atraktivním designu.

Měniče Victron jsou standardně v továrním nastavení, které je pro málokterého uživatele vhodné. Nesprávné nastavení může vést k nefunkčnosti systému až ke zničení baterií.Při koupi doporučujeme obrátit se na naši technickou podporu prostřednictvím e-mailu: podpora@ecoprodukt.sk s požadavkem o profesionální nastavení.

Tyto služby při koupi u nás poskytujeme zdarma.  

Kabely pro připojení k baterii nejsou součástí, rádi Vám zhotovíme kabely na míru podle potřebné délky. 

K tomuto měniči doporučujeme tento kabel: Kabel na měnič s průřezem 10mm²

  Osvědčená spolehlivost

Osvědčená spolehlivost profesionálních měničů Victron Energy s plnou zárukou na 5 let. Měnič obsahuje robustní toroidní transformátor, který prokazuje svou spolehlivost v měničích Victron Energy již po mnoho let. Měniče jsou odolné proti zkratu a chráněný proti přehřátí, ať už v důsledku přetížení nebo vysoké teploty okolí.

  Vysoký startovací výkon

Potřebný na spuštění zátěží, jako jsou výkonové měniče pro LED lampy, halogenové lampy nebo elektrické nářadí.

  Programovatelné relé

MultiPlus je vybaven programovatelným relé, které ve výchozím nastavení je nastaveno jako poplachové relé. Relé může být naprogramovány pro různé druhy jiných aplikací jako například startovací relé pro generátor.

  1 AC vstup a 1 AC výstup

MultiPlus je vybaven jedním AC vstupem (pro rozvodnou síť nebo generátor) a jedním AC výstupem. AC výstup je vybaven funkcí, která zajistí dodávky energie bez přerušení. MultiPlus převezme napájení připojených spotřebičů v případě výpadku sítě nebo generátoru. To se děje tak rychle (méně než 20 milisekund), že počítače a další elektronická zařízení budou i nadále fungovat bez přerušení. Pokud MultiPlus pracuje v ostrovním režimu, tedy bez externího zdroje, bere veškerou energii z baterie, případně z připojeného solárního regulátoru. Jakmile připojíme na AC vstup externí zdroj (rozvodnou síť nebo generátor), pak budou spotřebiče napájeny z externího zdroje a současně bude MultiPlus nabíjet baterii.

  Režim dohledu "Search"

Pokud je režim "Search zapnutý, spotřeba energie měniče při chodu naprázdno se sníží o cca. 70%. V tomto režimu se MultiPlus vypne v případě nulového nebo velmi nízkého zatížení. Následně se každé dvě sekundy na krátkou dobu zapne. Pokud výstupní proud překročí nastavenou úroveň, měnič se automaticky zapne a bude pokračovat v činnosti.

  Čtyřstupňové nabíjení adaptivní nabíječkou a dvěma výstupy pro nabíjení baterie

Hlavní výstup poskytuje výkonné nabíjení akumulátorů prostřednictvím systému "adaptivního nabíjení". Software řídí třístupňový automatický proces dobíjení tak, aby vyhovoval stavu baterie, a přidává čtvrtou fázi dobíjení - udržovací nabíjení. Kromě tohoto, MultiPlus může nabíjet druhou baterii pomocí nezávislého výstupu dobíjení určeného např. pro startovací baterie generátoru.

Pro nastavení parametrů a pro zobrazení aktuálního stavu jednotky se používá PC komunikační rozhraní MK2-USB.

Software pro nastavení měniče MultiPlus si můžete stáhnout zde.

Ovladače k ​​rozhraní MK2-USM si můžete stáhnout zde.

  Video