Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

PC rozhraní Victron Energy MK3-USB

PC rozhraní Victron Energy MK3-USB

Počítačové rozhraní MK3-USB (VE.Bus - USB), které slouží pro softwarové nastavení měničů Phoenix a měničů a nabíječek MultiPlus a Quattro
BoxSkladem 2 ks: Může být u vás 26. – 27. 6.
1 837,00 Kčs DPH
Výrobce: Victron Energy
ID: #71696

Popis produktu

PC rozhraní pro nastavení měničů Phoenix a nabíječek Multiplus a Quattro MK3-USB 

Počítačové rozhraní MK3-USB poslouží na softwarové nastavení měničů řady Phoenix a měničů i nabíječek řady MultiPlus a Quattro. Všechna tato zařízení mají standardní nastavení z výroby. Pro změnu těchto standardních nastavení vám pomůže rozhraní MK3 USB. Je možné měnit parametry jako hodnoty napětí pro odpojení a opětovné připojení zátěže, charakter nabíjecího napětí, charakter připojování k síti v závislosti na napětí akumulátorů nebo odběru a mnoho jiných věcí.

Nastavovací software VO Configure je zdarma ke stažení. Lze si ho vyzkoušet i bez tohoto rozhraní a seřizovacího zařízení. Na jedné straně je konektor pro připojení mini-USB kabelu pro připojení k počítači, na druhé straně je konektor pro připojení UTP kabelu RJ45, kterým se připojí k nastavování. PC rozhraní je volitelné zařízení, které není pro chod nastavovaného zařízení bezpodmínečně nutné.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Victron Energy
Výrobce Victron Energy
Potřebujete poradit od odborníka?