Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Solární světelný řetěz s USB Lumify Solarcentre - 300 LED / 30m studená bílá

Solární světelný řetěz s USB Lumify Solarcentre - 300 LED / 30m studená bílá

Prémiová řada Lumify využívá nejnovější, vysoce efektivní obvodovou techniku, doplněnou o možnost USB dobití.
BoxSkladem > 5 ks: Může být u vás 26. – 27. 6.
1 815,00 Kčs DPH
Výrobce: SolarCentre
ID: #52509

Popis produktu

SolarcentreSolární světelný řetěz s USB Lumify Solarcentre - 300 LED

Lumify světelnou řetěz můžete zavěsit rychle a velmi jednoduše, kdekoliv vám to vyhovuje. 

Prémiová řada Lumify využívá nejnovější, vysoce efektivní obvodovou techniku, doplněnou o možnost USB dobití. Nová úsporná technologie vám zaručuje bezkonkurenční výkon večer co večer, rok co rok. 

  Vlastnosti

 • Neplýtvejte elektřinou při dekorací vašeho domova, 
 • Plná vodotěsnost, 
 • Dvojité napájení: solární panel a USB 
 • Odpojitelný solární panel i LED řetěz
 • Snadná manipulace

  Lumify solární LED světýlka s USB

Lumify je třetí generace solárních LED světélek. Dlouhodobý vývoj, předchozí poznatky a zkušenosti, dělají z této řady zatím nejvyspělejší solární dekorační osvětlení. 

Lumify solární / USB LED světýlka jsou plně automatické, takže jakmile jejich zapnete, každý večer po setmění se rozsvítí a automaticky vypnou po 8 hodinách svícení, pokud jejich vypínačem nevypnete dříve. Také v letních měsících, kdy je venku tma kratší než 8 hodin, Lumify se za svítání automaticky vypnou.

Pokud byste chtěli mít Lumify v zimě rozsvícené déle než 8 hodin, prostě stačí světýlka vypínačem vypnout a zapnout, kdy začne opět běžet 8 hodinové automatické vypnutí. Tímto si však můžete zkrátit dobu svícení během dalších nocí nebo světýlka jednoduše dobijte pomocí USB.

  Inovativní válcovitý dizajn

Nedostatečná ochrana solárních světel před vodou býval výrazným problémem. Nicméně řada Lumify využívá inovativní válcovitý design, který garantuje bezkonkurenční voděodolnost.

Prostor pro baterie, vypínač, přepínač režimů a USB nabíjecí port jsou chráněny pod uzávěrem, který poskytuje voděodolnost jako láhev. Solární panel i LED řetěz je zapojena ve spodní části tubů základny pomocí ochranných kroužků, takže řetězy nemají žádné slabé místo.

  Úhledné provedení solárního panelu 

Solární panel řady Lumify je pouze 8mm hrubý a má tepelně tvrzené, ultra-čisté sklo, pro utěsnění solárních článků. Toto maximalizuje účinnost solárního a panelu a zaručuje, že se po čase nezamlží. Zakalení panelu je běžným jevem u levných solárních světel nižší třídy a tím jsou po roce, či dvou nepoužitelné.

Solární panel Lumify má i vysoký stupeň odolnosti vůči mrazům, to znamená, že během mrazivých zimních ran dokáže využít vše dostupné zimní sluneční záření.

Panel víte namontovat na stěnu nebo zapíchnout do země, také může být skloněn nahoru a dolů, doprava a doleva, pro co nejlepší úhel vzhledem k slunci.

  Jednoduše vyměnitelná Lithium-ionová batérie 

Lumify používá jednu výkonnou 18650 dobíjecí lithium - iontovou baterii (součástí balení). Tento typ baterie se stal volbou pro high-endových výrobců elektroniky.
Tato nejmodernější baterie vám nabídne roky bezproblémového používání a stále ji můžete rychle a jednoduše vyměnit.

  Úsporní režim

Úsporný režim je vhodný pro ty, kteří nemají dobré světelné podmínky pro solární panel nebo nemohou využít USB dobití. Pokročilý úsporný režim rady Lumify jemně sníží jas, čímž se zdvojnásobí doba svícení.

  Vylepšené USB nabíjení

USB nabíjení pro solární řetězy bylo vyvinuto ještě v roce 2012, protože ne každý měl ve své zahradě vhodné světelné podmínky pro solární panel. Nový, unikátní, vysoce-účinný obvod Lumify posouvá USB nabíjení na zcela novou úroveň. Lumify dokáže po 4 hodinovém USB nabíjení svítit až 6 nocí a to jen s malou pomocí slunce. Tato doba může být s použitím úsporného režimu prodloužena až na 12 dní.

  Odpojitelný solární panel 

Vývoj a designování solárních světel ukázal, že samostatný solární panel poskytuje lepší výkon. Lumify má třídílný systém, sestávající ze solárního panelu, řídící jednotky a světelné řetězy. Solární panel má od řídící jednotky 2m dlouhý kabel. Mezi řídící jednotkou a první LEDkou na řetězu je tak jistě 2m dlouhý kabel.

To znamená, že váš solární panel můžete umístit na lepší místo (čím vyšší, tím lépe) a stále budete mít dobrý přístup ke kontrolní jednotce.

  Venkovní i vnitřní použití

Rada Lumify byla navržena pro venkovní použití tak, aby fungovala za každého počasí. To ale neznamená, že Lumify nemůžete použít v interiéru. Jednoduše vyjměte baterii, odpojte solární panel a řídící jednotku zapojte do USB zdroje. Následně vám Lumify poslouží jako klasické osvětlení.

  Odpojitelný solární panel a světelný řetěz

Rada Lumify byla navržena tak, abyste mohli váš solární panel i světelnou řetěz rychle a jednoduše odpojit v případech kdy potřebujete vzít řídící jednotku nabít a tak řetěz i panel zůstanou na místě, bez nutnosti demontáže.

  8 světelných módů

Lumify má 8 světelných režimů, včetně různých druhů blikání, zda střídajících se sekvencí jakož i mód trvalého svícení, bez blikání. Režim trvalého svícení je zatím nejpopulárnější, takže je tento mód výchozí. Jakmile si však zvolíte jiný režim, Lumify si to zapamatuje a s tímto nastavením se bude zapínat každý večer.

  Plně automatizovaný systém

Lumify USB solární světelný řetěz je po prvotní instalaci plně automatizovaná. Stačí ji zapnout a zvolit si svůj světelný mód a následně se řetěz po setmění automaticky zapne. Na řídící jednotce je vypínač, takže Lumify můžete kdykoliv vypnout. I když je řetěz vypnutá, solární panel stále baterii nabíjí, ale osvětlení se nerozsvítí, pokud ho znovu nezapnete.

  Rozměry a hmotnost

 • Solární panel: 16,4 x 9 x 0,7 cm (V x Š x H)
 • Řídící jednotka: 12,7 cm vysoká, průměr 4,5 cm
 • LED řetěz: 30m dlouhá 
 • 1000g 

  Obsah balení

 • Řídící jednotka (včetně baterie) 
 • Solární panel 
 • LED řetěz 
 • Upevňovací šroub 
 • Kolík do země a držák 
 • Držák na zeď 
 • USB nabíjecí kabel 
 • Návod k použití ​

  Specifikace

 • Baterie: 18650 Li-Ion 2600mAh 3,7V
 • Solární panel: 0,9W​

Ke stažení