Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Měnič Victron Multiplus C 24V 1200VA sinus

Doprava zdarma

Měnič Victron Multiplus C 24V 1200VA sinus

Multifunkční měnič MultiPlus C 24/1200 je výkonný DC-AC střídač / invertor / s čistě sinusovým výstupním napětím.
BoxDostupné: Může být u vás 10. – 11. 10.
25 793,00 Kčs DPH
Výrobce: Victron Energy
ID: #2118

Popis produktu

Multifunkční měnič Multiplus C 24V 1200VA s čistě sinusovým výstupním napětím 

Multifunkční měnič MultiPlus C 24/1200 je výkonný DC-AC střídač / invertor / s čistě sinusovým výstupním napětím, se sofistikovanou adaptivní nabíječkou záložních baterií a ultra rychlým přepínačem smyčky napájení / bypassu / do 20ms.

Střídač je umístěn v hliníkovém kompaktním krytu. Modelové řady se vyrábí o výkonu 800VA-5000VA.

  Záruka výrobce na měnič je 5 let!

Měniče Victron jsou standardně v továrním nastavení, které je pro málokterého uživatele vhodné. Nesprávné nastavení může vést k nefunkčnosti systému až ke zničení baterií. 

Při koupi doporučujeme obrátit se na naši technickou podporu prostřednictvím e-mailu: podpora@ecoprodukt.sk s požadavkem o profesionální nastavení.

Tyto služby při koupi u nás poskytujeme zdarma. 

  Technické parametry

  • Napětí: 24V DC
  • Nabíjecí proud max .: 25A
  • Rozměry: 375x214x110cm
  • Váha: 10kg
  • Napájení: 230V AC
  • Výkon: 1000W
  • Špičkový výkon: 2400W, s funkcí PowerAssist až 4600W
  • Odběr naprázdno: 3-8W

  Unikátní vlastnosti funkce PowerAssist a PowerControl

MultiPlus zamezí přetížení výkonově omezeného střídavého / AC / zdroje proudu, například pokud máte nižší vstupní jistič nebo nižší výkon zabudovaného měniče. Pokud by mělo dojít k přetížení tohoto zdroje proudu, bude v první řadě automaticky snížen nabíjecí proud baterie.

Zadruhé pak dochází k posílení výstupního výkonu výkonem odebíraným z baterie nebo veřejné sítě. Zařízení tedy dokáže na výstupu kombinovat jmenovitý výkon měniče se jmenovitým výkonem záložní linky, což je vhodné zvláště v ostrovních elektrárnách.

V kombinaci s možností čistě ostrovního provozu až do určité úrovně výkonu lze PowerAssist výborně využít pro plynulý přechod z ostrovního, přes kombinovaný až po síťový provoz bez přerušení chodu spotřebičů.

  Nepřerušená dodávka střídavého / AC / proudu (funkce UPS)

V případě výpadku nebo poruchy napájecí sítě, nebo při odpojení místního napájení nebo záložního generátoru, střídač v MultiPlus je automaticky aktivován a okamžitě přebírá dodávku energie do připojené zátěže. Toto nastává tak rychle / méně než 20 ms. /, Že počítače nebo jiné elektronické přístroje pokračují v činnosti bez přerušení.

  Virtuální neomezený zdroj elektrické energie díky možnosti paralelního zapojení

Až 6 střídačů řady MultiPlus může pracovat paralelně a tím podstatně zvýšit dodávaný výkon. To celé jen propojením kabely RJ45 UTP (viz příslušenství) a jednoduchým opětovným nastavením měničů (může provést koncový uživatel). Je možné realizovat i třífázové zapojení.

Prosíme, přečtěte si pozorně katalogový list a manuál, abyste věděli, které modely střídačů a jakým způsobem je možné spojit paralelně a třífázově.

  Inteligentní 4 fázové nabíjení

MultiPlus má zabudovanou inteligentní nabíječku, splňující nbejmodernějšie standardy a požadavky na rychlé a bezpečné nabíjení záložních baterií. Nabíjecí charakteristiky lze upravit pomocí mikropřepínačů, nabíječ tak lze upravit na míru každému typu připojené baterie.