Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Měnič Victron Multiplus C 12V 800VA sinus

Doprava zdarma

Měnič Victron Multiplus C 12V 800VA sinus

Multifunkční měnič MultiPlus C 12/800 je výkonný DC-AC střídač / invertor / s čistě sinusovým výstupním napětím.
BoxDostupné: Může být u vás 18. – 19. 12.
16 554,00 Kčs DPH
Výrobce: Victron Energy
ID: #2103

Popis produktu

Měnič Victron Multiplus Compact 12V 800VA sinusový 

Multifunkční měnič MultiPlus C 12/800 je výkonný DC-AC střídač / invertor / s čistě sinusovým výstupním napětím, se sofistikovanou adaptivní nabíječkou záložních baterií a ultra rychlým přepínačem smyčky napájení / bypassu / do 20ms. Střídač je umístěn v hliníkovém kompaktním krytu. Modelové řady se vyrábí o výkonu 800VA-5000VA
Záruka výrobce na měniče je 5 let!

  Popis Měnič napětí s funkcí UPS

  • Napětí 12V DC
  • Nabíjecí proud max. 35A
  • D mm 375
  • Š mm 214
  • V mm 110
  • Hmotnost (kg) 10
  • Napájení 230V AC
  • Výkon (W) 700
  • Špičkový výkon (W) 1600, s funkcí PowerAssist 4300W
  • Odběr naprázdno 3-8W

  Unikátní vlastnosti funkce PowerAssist a PowerControl

MultiPlus zamezí přetížení výkonově omezeného střídavého / AC / zdroje proudu, například pokud máte nižší vstupní jistič nebo nižší výkon zabudovaného měniče. Pokud by mělo dojít k přetížení tohoto zdroje proudu, bude v první řadě automaticky snížen nabíjecí proud baterie. Zadruhé pak dochází k posílení výstupního výkonu výkonem odebíraným z baterie nebo veřejné sítě. Zařízení tedy dokáže na výstupu kombinovat jmenovitý výkon měniče s jmenovitým výkonem záložní linky, což je vhodné zvláště v ostrovních elektrárnách.
V kombinaci s možností čistě ostrovního provozu do určité úrovně výkonu lze PowerAssist výborně využít pro plynulý přechod z ostrovního, přes kombinovaný po síťový provoz bez přerušení chodu spotřebičů.

  Nepřerušená dodávka střídavého / AC / proudu (funkce UPS)

V případě výpadku nebo poruchy napájecí sítě, nebo při odpojení místního napájení nebo záložního generátoru, střídač v MultiPlus je automaticky aktivován a okamžitě přebírá dodávku energie do připojené zátěže. Toto nastává tak rychle / méně než 20 ms. /, Že počítače nebo jiné elektronické přístroje pokračují v činnosti bez přerušení.

  Virtuální neomezený zdroj elektrické energie díky možnosti paralelního zapojení

6 střídačů řady MultiPlus může pracovat paralelně a tím podstatně zvýšit dodávaný výkon. To celé jen propojením kabely RJ45 UTP (viz příslušenství) a jednoduchým přenastavením měničů (může provést koncový uživatel). Je možné realizovat i třífázové zapojení. Prosíme, přečtěte si pozorně katalogový list a manuál, abyste věděli, které modely střídačů a jakým způsobem je možné spojit paralelně a třífázově.

  Inteligentní 4 fázové nabíjení

MultiPlus zabudovanou inteligentní nabíječku, splňující nbejmodernějšie standardy a požadavky na rychlé a bezpečné nabíjení záložních baterií. Nabíjecí charakteristiky lze upravit pomocí mikropřepínačů, nabíječ tak lze upravit na míru každému typu připojené baterie.

  Konfigurace nebyla nikdy tak snadná

Po instalaci je MultiPlus připraven k použití. Pokud je třeba nastavení změnit, můžete to provést během několika minut pomocí DIP (mikrospínače na ovl. Panelu měniče) přepínačů řízení. Dokonce i paralelní a 3-fázovou provoz lze naprogramovat pomocí DIP přepínačů: bez nutnosti použití počítače! Pro další usnadnění lze k měniči připojit ovládací a monitorovací panely VE.Net a použít je použít místo přepínačů DIP. Poslední možností ovládání a nastavení je použití software "VE.configure"

  Ke stažení