Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Seek Thermal Compact iOS - Termokamera

Doprava zdarma
Novinka

Seek Thermal Compact iOS - Termokamera

Kompaktní infračervená kamera s velkým dosahem s tepelným senzorem s rozlišením 206 x 156 pixelů. Pracuje s detekční vzdáleností 300 m. Nabízí rozsah měření teploty od - 40 °C do 330 °C. Dodává se včetně vodotěsného pouzdra. Kompatibilita s vybranými zařízení s iOS. Rozhraní: Apple Lightning.
BoxNa externím skladě: Může být u vás 9. – 10. 10.
6 585,00 Kčs DPH
Výrobce: Seek Thermal
ID: #87786

Popis produktu

Seek Thermal Compact iOS - Termokamera

Termokamera Seek Thermal Compact udělá z vašeho smartphonu nebo tabletu během okamžiku termální pozorovací zařízení. Je mimořádně malá a snadno přenosná, takže ji jednoduše připojíte a kdykoli můžete vidět termo obraz na displeji vašeho telefonu. Díky pokročilému infračervenému snímači přesně zachytí teplotní rozdíly v okolí a tím rozpozná objekty nebo osoby, které se potloukají okolo vašeho pozemku, v jakoukoli denní či noční hodinu.

Infračervená termokamera Seek Thermal Compact je však optimální především pro odhalení špatné tepelné izolace a úniku tepla z domácnosti či jiné nemovitosti, při kontrole elektrického vedení nebo třeba testování PC a jiné elektroniky, zda se někde nadměrně nepřehřívá.

Mobilní infračervená termokamera Seek Thermal Compact, která se dá připojit ke spodní části telefonu pomocí Lightning konektoru, vám umožní nejen odhalit nočního narušitele, ale také detekovat unikající teplo v nemovitosti. Lépe se tak vyhnete například problémům s tepelnou izolací či nesnadnému hledání elektrického vedení pod omítkou. Rozsah měření teploty je -40 °C až 330 °C s detekční vzdáleností až 300 m. Díky teplotnímu senzoru s rozlišením 206 x 156 bodů a zornému úhlu 36° poskytuje kamera dostatečně široký záběr. Záznam z kamery lze snadno ukládat a sdílet pomocí mobilní aplikace Seek Thermal.

Součástí balení je také voděodolné pouzdro.

Technické parametry:

Teplotní rozsah: -40 až +330 °C

Detekční vzdálenost: až 300 m

Zorný úhel: 36°

Rozlišení senzoru: 206 x 156 px

Ostření: manuální

Rozhraní: Lightning

Rozměry: 44,45 x 25,4 x 20,32 mm

Hmotnost: 14 g

Upozornění:

Kamera není kompatibilní se všemi mobilními zařízeními. Seznam kompatibilních telefonů naleznete zde.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Seek Thermal
Potřebujete poradit od odborníka?

Ke stažení