Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

GP nabíječka baterií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2000

Inteligentní nabíječka s microUSB vstupem na 4x AA / AAA baterie. Doba nabití čtyř baterií do maximální kapacity je méně než 8 hodin. Součástí balení jsou 4 ks GP ReCyko 2000mAh AA baterie.
Produkt není dostupný
Výrobce: GP batteries

Popis produktu

GP nabíječka baterií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2000


Mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy potřebujete. 

Nová generace baterií ReCyko, která zahrnuje širokou škálu produktů pro běžné i profesionální použití, totiž přináší ještě lepší výkonnost a je šetrná k životnímu prostředí.

V kombinaci se smart nabíječkami ReCyko tak dosáhnete unikátní koncept nabíjení. Díky všem těmto výhodám šetříte s použitím baterií ReCyko jak přírodu, tak i svou peněženku.

Batérie nabité za <8 hodín

Rychlé a bezpečné nabití - to je základ, který od nabíjecích baterií očekává každý uživatel. S nabíječkou GP Economy dosáhnete maximální kapacity vašich nabíjecích baterií v případě jejich úplného vybití již za méně než 8 hodin.


Bezstarostné nabíjení

Nabíječka Economy je vybavena plně automatizovanou elektronikou, takže nabíjení baterií už nemusíte nijak hlídat. Proces nabíjení si totiž řídí samostatně podle aktuální potřeby. Po dokončení nabíjení přechází automaticky do fáze udržovacího nabíjení minimálním proudem. Vaše baterie si tak udrží vysokou kapacitu po mnoho let a v průběhu nabíjení jsou vždy plně pod kontrolou, aniž byste se museli o cokoliv starat. O aktuálním stavu nabíjení Vás navíc budou vždy zřetelně informovat LED indikátory nabíječky.


Šetrné k životnímu prostředí

Ekologie hraje při bateriích ReCyko jednu z hlavních úkolů. Více než 10% materiálu je při výrobě baterií použité z recyklovaných zdrojů, což je v současné době nejvyšší podíl na trhu. A zároveň více než 94% materiálů, z nichž jsou baterie vyrobené, je opět recyklovatelných.

Výrobce nezapomněl ani na krabičku a iv tomto směru drží své prvenství. Balení baterií je totiž jako první svého druhu na světě vyrobené pouze z papíru - tak, aby bylo plně ekologické a recyklovatelné.

Baterie s minimální uhlíkovou stopou

Kromě toho, že jsou baterie ReCyko plně spolehlivé, vás potěší i jejich minimální ekologická zátěž. Baterie GP ReCyko jsou totiž vyrobeny tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě jsou využívány již recyklovány zdroje. Recyklovatelná je i většina materiálů, z nichž jsou baterie vyrobené. Společnost GP navíc myslela i na ekologické papírové balení. Baterie GP jsou tak skvělým výrobkem pro ty, kterým na přírodě záleží.

 
 

Parametry

  • Velikost baterii: AAA/AA

  • Chemické složení: NiMH

  • Kategorie / řada: ReCyko 2000

  • Napájení: USB 5 V/1 A

  • Nabijeci proud: 300mA

  • Kapacita: 2000 mAh

  • Rozměr: 78 × 68 x 25 mm

  • Prodejní obal: 1 ks, papírová krabička

Parametry

Technické parametry

Výrobce GP batteries
Výrobce GP batteries
Váha vč. balení 0.2 kg
Potřebujete poradit od odborníka?