O nás

Odoo • Text and Image

O společnosti

Jsme Ecoprodukt.

Tým lidí, které baví hledat inovativní řešení, která našim zákazníkům ušetří čas i peníze.

Rozumíme solární energii a prozradíme vám, jak s ní dokážete ušetřit.

Spokojený zákazník je pro nás největší motivace.

Naše firma disponuje skladem, ve kterém se nacházejí stovky produktů, které jsou denně připraveny k expedici pro naše zákazníky.

Úzkou spoluprácí s přepravními a kurýrními společnostmi dokážeme v poměrně krátkém čase doručit našim zákazníkům objednané zboží v rámci celého Slovenska, ale i České republiky.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

S čím vám pomůžeme

Už od roku 2010 se pohybujeme ve světě inovativních technologii, které řeší problém elektrického připojení mimo elektrické sítě - off grid.

Naším cílem je pomáhat šetřit energii, protože jak praxe ukazuje úspora generové energie je ještě efektivnější, jako vyrobená energie.

Jsme odborníci na sluneční energii, čili fotovoltaiku a off grid.

To znamená, že pomáháme lidem napájet a dobíjet mobil, notebook, fotoaparát, žárovky, ledničku, ohradník, čerpadlo, kamery, wifi router a další spotřebiče pro zajištění komfortu mimo elektrické sítě.

Naše specializace fotovoltaika a off grid

Off grid je samostatná disciplína.

Každé řešení je autonomní a individuálně navržené pro konkrétní situaci u klienta. To vyžaduje abychom solární komponenty dobře poznali, testovali a vylepšovali.

Neodmyslitelnou součástí jsou každoroční návštěvy školení, workshopů a konferencí za účelem vzdělávání se a sledování aktuálních trendů.

Pravidelně publikujeme články a recenze a přinášíme tipy a inspirace pro lidi, kteří chtějí žít částečně nebo zcela nezávisle na inženýrských sítích.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Solární technologie, které máme v sortimentu 

Na slovenský i český trh přinášíme technologie využívající alternativní zdroje energie.

Široká nabídka obsahuje také solární nabíječky, solární panely, solární ostrovní systémy, solární zavlažovací systémy, solární fontány, solární svítidla, solární baterky a dokonce i elektromobil a jiné produkty pro rybáře, myslivce či turisty a v neposlední řadě zahrádkářů.

Stejně jako využívání obnovitelných zdrojů energie jsou pro nás důležité i běžné energie a jejich efektivní využívání. Proto přinášíme řadu produktů které pomáhají řešit šetření vody, šetření tepla, šetření elektrické energie a celkově jak ušetřit v domácnosti.

Díky zdánlivě jednoduchým zařízením mohou zákazníci dosáhnout velké úspory a zároveň přispívat k dlouhodobé udržitelnosti životního prostředí.

Spolupracujeme výhradně s odpovědnými dodavateli renomovaných značek úspěšných v Evropě, často i v celém světě.

Jednotlivé produkty splňují příslušné technické požadavky, certifikace bezpečnosti, recyklační poplatky, environmentální nezávadnosti, či energetické efektivity.

Maloobchod - konečný spotřebitelé

Připravujeme řešení a poradenství pro zahrádkáře, chataře, turisty, karavanistov, rybáře, myslivce, cestovatele, ale v neposlední řadě i lidem, kteří se snaží šetřit energii v domácnosti či ve své firmě. Využití sluneční energie je možné aplikovat kamkoliv a to bez kopání, sekání a dalších faktur za energii

Odoo • Text and Image