Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Měnič Victron Multiplus C 24V 2000VA 50A 30A

Doprava zdarma

Měnič Victron Multiplus C 24V 2000VA 50A 30A

Multifunkční měnič MultiPlus C 24/2000 je výkonný DC-AC střídač / invertor / s čistě sinusovým výstupním napětím.
Produkt není dostupný
Výrobce: Victron Energy

Popis produktu

Měnič Victron Multiplus C 24V 2000VA 50A- 30A čistý sinus

Multifunkční měnič MultiPlus C 24/2000 je výkonný DC-AC střídač / invertor / s čistě sinusovým výstupním napětím, se sofistikovanou adaptivní nabíječkou záložních baterií a ultra rychlým přepínačem smyčky napájení / bypassu / do 20ms.

Střídač je umístěn v hliníkovém kompaktním krytu. Model nové řady se vyrábí o výkonu 800VA-5000VA.

Záruka výrobce na měnič je 5 let!

Měniče Victron jsou standardně v továrním nastavení, které je pro málokterého uživatele vhodné. Nesprávné nastavení může vést k nefunkčnosti systému až ke zničení baterií.
Při koupi doporučujeme obrátit se na naši technickou podporu prostřednictvím e-mailu: technik@ecoprodukt.sk s požadavkem o profesionální nastavení.

Tyto služby při koupi u nás poskytujeme zdarma. 

  Unikátní vlastnosti funkce PowerAssist a PowerControl

MultiPlus zamezí přetížení výkonově omezeného střídavého / AC / zdroje proudu, například pokud máte nižší vstupní jistič nebo nižší výkon zabudovaného měniče. Pokud by mělo dojít k přetížení tohoto zdroje proudu, bude v první řadě automaticky snížen nabíjecí proud baterie. Zadruhé pak dochází k posílení výstupního výkonu výkonem odebíraným z baterie nebo veřejné sítě. Zařízení tedy dokáže na výstupu kombinovat jmenovitý výkon měniče se jmenovitým výkonem záložní linky, což je vhodné zvláště v ostrovních elektrárnách.
V kombinaci s možností čistě ostrovního provozu až do určité úrovně výkonu lze PowerAssist výborně využít pro plynulý přechod z ostrovního, přes kombinovaný až po síťový provoz bez přerušení chodu spotřebičů.

  Nepřerušená dodávka střídavého / AC / proudu (funkce UPS)

V případě výpadku nebo poruchy napájecí sítě, nebo při odpojení místního napájení nebo záložního generátoru, střídač v MultiPlus je automaticky aktivován a okamžitě přebírá dodávku energie do připojené zátěže. Toto nastává tak rychle / méně než 20 ms. /, Že počítače nebo jiné elektronické přístroje pokračují v činnosti bez přerušení.

  Virtuálně neomezený zdroj elektrické energie díky možnosti paralelního zapojení

Až 6 střídačů řady MultiPlus může pracovat paralelně a tím podstatně zvýšit dodávaný výkon. To celé jen propojením kabely RJ45 UTP (viz příslušenství) a jednoduchým opětovným nastavením měničů (může provést koncový uživatel). Je možné realizovat i třífázové zapojení. Prosíme, přečtěte si pozorně katalogový list a manuál, abyste věděli, které modely střídačů a jakým způsobem je možné spojit paralelně a třífázově.

  Inteligentní 4 fázové nabíjení

MultiPlus má zabudovanou inteligentní nabíječku, splňující nbejmodernějšie standardy a požadavky na rychlé a bezpečné nabíjení záložních baterií. Nabíjecí charakteristiky lze upravit pomocí mikropřepínačů, nabíječ tak lze upravit na míru každému typu připojené baterie.

  Technické parametry

  • Napětí: 24V DC
  • Nabíjecí proud max .: 50A
  • Rozměry: 520 x 255 x 125 mm
  • Váha (kg): 13
  • Napájení: 230V AC
  • Výkon (W): 1600
  • Špičkový výkon (W): 3200, s funkcí PowerAssist až 6000W
  • Odběr naprázdno: 3-8W​