Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional (AAA) balení 6 ks

Výprodej

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional (AAA) balení 6 ks

Dobíjecí baterie mikrotužková (AAA), NiMH článek, 1500 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 800 mAh.
Produkt není dostupný
Výrobce: GP batteries

Popis produktu

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional (AAA) balení 6 ks


Mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Dosáhnout s nimi finanční úspory a ještě k tomu snížit uhlíkovou stopu, kterou za sebou jejich používáním zanecháte. Zní to jako nedosažitelná kombinace požadavků. Nabíjecí baterie GP ReCyko, ale všem těmto přáním s nadhledem vyhoví.

Nová generace baterií ReCyko, která zahrnuje širokou škálu produktů pro běžné i profesionální použití, totiž přináší ještě lepší výkonnost a je šetrná k životnímu prostředí. V kombinaci se smart nabíječkami ReCyko tak dosáhnete unikátní koncept nabíjení. Díky všem těmto výhodám šetříte s použitím baterií ReCyko jak přírodu, tak i svou peněženku.

Vydrží nabité

Nabíjecí baterie GP ReCyko Pro jsou vybaveny technologií EnergyLock, která minimalizuje samovolné vybíjení, které je při standardních bateriích zcela běžné. Tzv. LSD efekt (Low-Self-Discharge) zajistí, že jsou baterie připraveny k okamžitému použití i v případě, kdy od jejich výroby uplyne dlouhá doba. Při skladování baterií ReCyko Pro při pokojové teplotě si udrží i po pěti letech až 70% energie a při opětovném nabití rychle dosáhnete plnou kapacity.


Nabíjejte do nekonečna

Životnost nabíjecích baterií je vždy limitována určitým počtem nabíjecích cyklů. Baterie ReCyko Pro jsou však přizpůsobeny náročným požadavkům uživatelů tak, abyste na ně mohli vždy naplno spolehnout. Dokonce i po více než 1 500 vybití a nabití si stále uchovávají svou původní kapacitu. To je předurčuje pro časté používání na několik let.


Šetrné k životnímu prostředí

Ekologie hraje při bateriích ReCyko jednu z hlavních úkolů. Více než 10% materiálu je při výrobě baterií použité z recyklovaných zdrojů, což je v současné době nejvyšší podíl na trhu. A zároveň více než 94% materiálů, z nichž jsou baterie vyrobené, je opět recyklovatelných.

Výrobce nezapomněl ani na krabičku a iv tomto směru drží své prvenství. Balení baterií je totiž jako první svého druhu na světě vyrobené pouze z papíru - tak, aby bylo plně ekologické a recyklovatelné.

Baterie s minimální uhlíkovou stopou

Kromě toho, že jsou baterie ReCyko plně spolehlivé, vás potěší i jejich minimální ekologická zátěž. Baterie GP ReCyko jsou totiž vyrobeny tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Při výrobě jsou využívány již recyklovány zdroje. Recyklovatelná je i většina materiálů, z nichž jsou baterie vyrobené. Společnost GP navíc myslela i na ekologické papírové balení. Baterie GP jsou tak skvělým výrobkem pro ty, kterým na přírodě záleží.


Parametry

 • Velikost baterie: AAA

 • Chemické složení: NiMH

 • Kategorie / řada: ReCyko Pro

 • Možnost nabíjení: ano

 • Kapacita 800 mAh

 • Napětí 1,2 V

 • Provozní teplota: -20 ° C až +50 ° C

 • Počet nabíjecích cyklů: více než 1 500

 • Hmotnost: 14 g

 • Rozměr: 10,5 × 44,5 mm

 • Prodejní obal: 6 ks, papírová krabička

Parametry

Technické parametry

Výrobce GP batteries
Výrobce GP batteries
Potřebujete poradit od odborníka?