Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Termostat T-Sense s Bluetooth

Doprava zdarma

Termostat T-Sense s Bluetooth

Termostat s podlahovou sondou, programovatelný přes Bluetooth.
Produkt není dostupný
Výrobce: ECOSUN

Popis produktu

Termostat T-Sense s Bluetooth


Prostřednictvím Bluetooth lze k termostatu T-Sense připojit mobilní aplikace EcoControl (dostupná pro Android a iOs).

Ke standardní provozu termostat tuto mobilní aplikaci nepotřebuje, je určena k úpravě parametrů přednastavených z výroby (hodnota teploty ECO, intenzita svícení LED, kalibrace teplotních senzorů) a / nebo nastavení a spuštění termostatu v pokročilém módu (týdenní program). Aplikace EcoControl nevyžaduje uživatelský účet, bluetooth umožňuje spojení s termostatem pouze z bezprostřední blízkosti (dosah cca 3 m). Vzdálené ovládání (internet, mobilní sítě) tento výrobek nepodporuje.

Termostat lze spustit a provozovat i zcela bez aplikace EcoControl, v takovém případě však pouze v ZÁKLADNÍM módě a s hodnotami přednastavenými z výroby.

Stáhněte si aplikaci EcoControl


ZÁKLADNÍ MÓD
Termostat se chová jako jednoduchý analogový termostat, s možností řízení útlumu po pilotním vodiči. Po prvním spuštění termostat ověří, zda je připojena podlahová sonda a automaticky zvolí režim Prostor nebo Podlaha. Otočným ovladačem se pak nastavuje komfortní teplota vzduchu nebo podlahy (dle zvoleného režimu). Pokud je připojen také pilotní vodič, možná signálem přepínat mezi komfortní a útlumovou (ECO) teplotou. Útlumová teplota je z výroby nastavena na 19 ° C, bez mobilní aplikace ji nelze upravit. V základním módu není aktivní ani dotykové tlačítko ECO na otočném ovladači termostatu. Pomocí aplikace EcoControl možná i pro základní mód spustit režim Podlaha + Prostor a nastavit limity pro teplotu podlahy. Otočným ovladačem se v tomto nastavení řídí komfortní teplota vzduchu, limitovaná teplota podlahy je pevná.

POKROČILÝ MÓD
Pomocí aplikace EcoControl lze vytvořit a nahrát do termostatu týdenní program, kdy termostat automaticky přepíná mezi komfortní a útlumovou teplotou. Změnu teploty je možné naprogramovat každou celou hodinu. Tento režim se nazývá "AUTO" a je při něm aktivováno i dotykové tlačítko ECO na ovladači termostatu. Tlačítko uživateli umožňuje přepnout mimo nastavený program mezi komfortní a útlumovou teplotou, při nejbližší programové změně se ruční zásah anuluje. Datum a čas, nezbytný pro režim AUTO, je v termostatu aktualizován automaticky při každém připojení mobilní aplikace.

Technické parametry

  • Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz

  • Krytí: IP 21

  • Umístění: KU 68

  • Délka kabelu: 3m (sonda)

  • Hmotnost netto: 0,17 kg

Parametry

Technické parametry

Výrobce ECOSUN
Potřebujete poradit od odborníka?