Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Měnič Victron Phoenix 48V 5000VA sinus

Měnič Victron Phoenix 48V 5000VA sinus

Nízká vlastní spotřeba naprázdno 6W.
Produkt není dostupný
Výrobce: Victron Energy

Popis produktu

Sinusový měnič napětí Phoenix 48/5000 (48VDC na 230VAC)

Široký rozsah vstupního DC napětí 9,5 - 17V 19 - 33V 38 - 66V

Vysoká účinnost až 94/95%

Velmi nízká vlastní spotřeba naprázdno - 6W.

Dostupná i verze pro 12 nebo 24V.

Záruka výrobce na měnič je 5 let!

  Prvotřídní technologie - SinusMax

Střídače malé výkonové řady s čistě sinusovým napětím byly vyvinuty pro profesionální použití a jsou vhodné pro opravdu širokou škálu aplikací. Kritéria zvolená při vývoji těchto střídačů byla: vyvinout střídače s opravdu čistě sinusovým výstupním napětím s optimální účinností, ale bez velkých kompromisů ve výkonnosti. Použitím hybridní HF technologie je dosažena vysoká kvalita střídačů v kompaktním provedení, nízká hmotnost a schopnost dodávat potřebný výkon bez problémů jakémukoli druhu zátěže.

Unikátní vlastností při použití tzv.SinusMax technologie je velmi vysoký počáteční záběrový proud. Běžná vysokofrekvenční technologie nenabízí takové extrémně počáteční záběrové přetížení. Střídače Phoenix Inverter, jsou proto vhodné pro napájení obtížných zátěží jako např. kompresorů chladniček a ledniček, kompresorů a ventilátorů klimatizace, střídavých elektromotorů všeho druhu a podobných aplikací.

  Počítačové rozhraní

Všechny modely jsou vybaveny RS-485 portem. Vše, co potřebujete pro připojení k počítači je naše MK2 rozhraní (viz příslušenství). Toto rozhraní se stará o galvanické oddělení mezi střídačem a počítačem, a přenášejí z RS-485na RS-232. RS-232 na USB kabel redukce je také k dispozici. Společně s VEConfigure software, je možné všechny parametry měničů přizpůsobit. Tozahrnuje výstupní napětí a frekvenci, nad a podpětí nastavení a programování relé. Toto relémůže být například použit pro signál alarmu nebo nastartovat generátoru.

  Mikrospínače (DIP switches) pro výběr úsporného režimu

Pokud střídač pracuje v módu Power Saving / úsporný režim /, proud naprázdno je snížen na 1 / 3jeho jmen. hodnoty. V tomto případě je střídač vypnutý pokud není absorbován žádný nebo malý výkon a zapíná krátce každé 2 sec. Pokud výstupní proud přestoupí nastavenou mez, střídač začne normálně pracovat. Pokud proud klesne střídač se opět vypne. Funkce zap.-vyp. lze nastavit mikrospínači v rozmezí 15W - 85W.

  Technické parametry

  • Trvalý výst. Výkon při 25 ° C (VA): 5000VA
  • Trvalý činný výkon při 25 ° C / 40 ° C (W): 4500/4000
  • Špičkový činný výkon (W): 10000
  • Hmotnost (kg): 30
  • Rozměry v x š x h (mm): 444x328x240
  • čistý sinus
  • Možnost vzdáleného zapnutí / vypnutí
  • Široký rozsah pracovní teploty: -40 ° C - 50 ° C
  • Ochrany proti přetížení, zkratu, přehřátí, podpětí a přepětí

  Ke stažení