Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Nízkoteplotní sálavý panel ECOSUN 600 U+ 600 W bílý

Nízkoteplotní sálavý panel ECOSUN 600 U+ 600 W bílý

600 W sálavý panel pro stropní a také nástěnnou instalaci.
Produkt není dostupný
Výrobce: ECOSUN

Popis produktu

Nízkoteplotní sálavý panel ECOSUN 600 U+ 600 W bílý

Konstrukčně je panel tvořen topnou fólií, elektroizolačními fóliemi zvyšující bezpečnost výrobku a minerální izolací, která zabraňuje nežádoucím únikům tepla v zadní stěně panelu. Čelní stěna panelu je opatřena jedinečnou povrchovou úpravou Gravelly Snow (jemné pískování).

Tato krystalická povrchová úprava výrazně zvětšuje sálavou plochu a vyznačuje se nejvyšší účinností při emisi záření tepelné energie. Panel je vybaven tepelnou pojistkou, proto je vhodný na horizontální instalaci na strop i ve vertikální poloze na stěně. Zakončený je přívodním vodičem pro zapojení do montážní krabice, montážní stropní rám je součástí výrobku. Panely jsou standardně v barvě bílé RAL 9016 (skladem) nebo hnědé (Balakryl UNI 0240).

UPOZORNĚNÍ: Tento výrobek spadá do kategorie řízených ohřívačů. Podle nařízení Komise (EU) 2015/1188, týkající se požadavků na Ekodesign lokálních topidel, musí být řízení ohřívače regulovány externím řídícím zařízením (termostatem), které není součástí výrobku a které odpovídá výše uvedenému nařízení.

Pro výpočet potřebného výkonu panelů můžete použít jednoduchý přepočet. Na 1m3 potřebuje přibližně 35 W. Tedy pro místnost 10m3 doporučujeme minimálně panel s výkonem 300W. Zároveň, při volbě výkonu a počtu stropních panelů pro hlavní vytápění nezapomeňte na skutečnost, že větší počet menších panelů rovnoměrněji pokryje plochu místnosti a jde tak o výrazně komfortnější řešení, než když je výkon soustředěn do jednoho nebo dvou větších panelů.

Parametry 

  • Rozměry: 1192x592x30mm
  • Hmotnost: 11 Kg
  • Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
  • Krytí: IP 44

  Až 5 let záruka

Parametry

Technické parametry

Výrobce ECOSUN
Výrobce ECOSUN
Potřebujete poradit od odborníka?

Ke stažení