Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Zázračný vak Wonderbag pro pomalé vaření - červená

Zázračný vak Wonderbag pro pomalé vaření - červená

Vařte zdravě a zároveň ušetřete váš čas, energii, peníze i vodu. Vak Wonderbag je tepelně izolovaný vak, který umožňuje dovařit pokrm, který byl uveden do varu, bez použití jakékoliv další energie.
Produkt není dostupný
Výrobce: Wonderbag

Popis produktu

Wonderbag

Zázračný vak na pomalé vaření Wonderbag

Vak Wonderbag je tepelně izolovaný vak, který umožňuje dovařit pokrm, který byl uveden do varu, bez použití jakékoliv další energie. Snižuje spotřebu energie v rodinném rozpočtu, o 30%. Ve vaku Wonderbag můžete uvařit hodně teplých a chutných pokrmů a zároveň ušetřit energii, peníze a hlavně váš čas, který strávíte při vaření. Čas, který ušetříte, můžete pak využít například, na hraní se se svými dětmi, k jiné práci či k odpočinku.

Vlastnosti:

 • Ideální pro velmi chutné domácí vaření teplých pokrmů
 • Pro kempování a venkovní piknik
 • Udrží pokrm teplý 12 hodin,
 • Lze jej použít i jako ledničku (dokáže uchovat kostky ledu 12 hodin).

WonderbagCo je zázračný vak Wonderbag?

Vak Wonderbag je tepelně izolovaný vak, který umožňuje dovařit pokrm, který byl uveden do varu, bez použití jakékoliv další energie. Snižuje spotřebu energie v rodinném rozpočtu o 30%.

Ve vaku Wonderbag můžete uvařit hodně teplých a chutných pokrmů a zároveň ušetřit energii, peníze a hlavně váš čas, který byste jinak strávili vařením. Čas, který ušetříte, pak můžete využít například na hraní si se svými dětmi nebo na jinou práci, či odpočinek.

Jak to funguje?

Vak Wonderbag pracuje na principu dlouhodobé uchování tepla. Nejprve pokrm v hrnci na sporáku přivedete do varu, pak hrnec s pokrmem vložíte do vaku Wonderbag a vak uzavřený. Po Několik hodinách (dle typu pokrmu) hrnec s pokrmem z vaku vytahují a jídlo Můžete rovnou servírovat na stůl. Pokrm je připraven a skvělou chuť.

Wonderbag

Pomalý proces vaření v kombinaci s dokonale utěsněným hrncem ve vaku Wonderbag zajišťuje výbornou chuť pokrmů a zachování jeho živin, které by se jinak odpařily do vzduchu. Suroviny zůstávají šťavnaté a maso se rozpadá, jak je měkké. Vak Wonderbag umožňuje přípravu pokrmů v jednom hrnci a pečení masa vcelku.

Výhody oproti elektrickému hrnci na pomalé vaření

Vaření ve vaku Wonderbag již nepotřebuje další energii. Nikdy se vám pokrmy nerozvaří nebo nevysuší, a to ani když jídlo ve vaku necháte déle než je uvedeno na receptu. Zelenině zůstává její tvar a jedinečná chuť. Vaření ve vaku Wonderbag nabízí "super pomalé vaření".

Jaký hrnec a pokličku použít?

Doporučujeme používat kovový hrnec s malými úchyty. Pokud použijete litinový hrnec, nejprve ho zabalte do utěrky, aby vysoká teplota hrnce nepoškodila výplň vaku nebo jeho dno. Nepoužívejte hliněné a keramické hrnce. Do vaku můžete umístit hrnce o velikosti 2 6 litrů. Poklice by na hrnec měla dobře přiléhat a neměla by v sobě mít žádné otvory. Kovová poklice je lepší než skleněná.

Co se v tomto vaku uvařit a jak dlouho to trvá?

Ve vaku Wonderbag můžete uvařit cokoliv: jednoduché polévky, zeleninu, přílohy (rýže, brambory ...), masité pokrmy, vegetariánské pokrmy, dezerty a mnoho dalších jídel. Při tomto vaku můžete plně uplatnit vaši fantazii. Součástí balení je návod a kuchařská knížka s několika recepty v češtině a angličtině.

Wonderbag

Jak dlouho tento vak udrží pokrmy teplé?

Vak Wonderbag udrží pokrmy teplé při teplotě nad 85 °C po dobu 4 hodin, nad 65 ° C 6 7 hodin. Následně udržuje pokrm teplý dalších 5 hodin. Celkově vak Wonderbag udrží pokrm teplý po dobu 12 hodin.

Bezpečnost?

Jelikož vak Wonderbag nepotřebuje k vaření žádnou elektřinu nebo plyn, nemusíte se starat o jeho provoz a kontrolovat jej.

Odkud tento vak pochází, z čeho je vyroben a komu jeho zakoupením pomůžete

Vak Wonderbag je vyráběn v Jižní Africe. Původně byl určen pro chudé rodiny v Africe, kterým to pomáhá snížit množství dřeva, které potřebují na vaření. Vak Wonderbag je vyroben ze silné bavlněné látky, která je vysoce odolná vůči tepelnému poškození. Zevnitř je naplněn speciálními pěnovými kousky z recyklovaného materiálu, které mají vysokou schopnost tepelné izolace. Zakoupením vaku Wonderbag pomůžete snížit chudobu v Africe. Pokud si zakoupíte vak Wonderbag, zasloužíte se o to, že vak Wonderbag dostane i jedna chudá Africká rodina, která si ho nemůže dovolit. Takže každý zakoupený vak znamená další vak pro někoho v Africe.

Prodej vaku Wonderbag již pomohlo vytvořit 2000 pracovních míst. V červnu 2012 bylo v Jižní Africe rozdáno více než 600 000 kusů do různých rodin. Toto číslo již pomohlo zlepšit životní styl 2 500 000 lidí v Jižní Africe.

Co ušetříte a jaká je jeho návratnost?

Vak Wonderbag snižuje:

 • Spotřebu energie v rodinném rozpočtu o 30%,
 • Emise CO2,
 • Toxické výpary,
 • Počet nehod v kuchyni, protože sporák a trouba se používají méně,
 • Čas strávený vařením,
 • Spotřebu vodu, protože při vaření nedochází k odpařování vody,
 • Spotřebu jídla: 20% jídla je při běžném vaření spáleného.
 • Návratnost vaku Wonderbag je při použití 2x za týden, jeden rok.

Rozměry a hmotnost:

 • 45 x 45 x 25 cm
 • 1,7 kg

Technické specifikace:

 • Materiál vnitřní: silná bavlněná látka (80%), polyester (20%) recyklované pěnové kousky
 • Materiál vnější: 100% Polyester, 2,5m natahovací šňůrka
 • Velikost použitého hrnce: od 2 do 6 litrů
 • Materiál vhodného hrnce: nejlepší kovový, lze použít i litinový
 • Typ vhodné poklice: nejlepší kovová, lze použít i skleněnou
 • Barva: vak lze převrátit i naruby

Parametry

Technické parametry

Výrobce Wonderbag
Výrobce Wonderbag
Potřebujete poradit od odborníka?