Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Solární LED řetěz SolarCentre LVBM10 Lumify Vintage Multicolor s USB (použité)

Výprodej

Solární LED řetěz SolarCentre LVBM10 Lumify Vintage Multicolor s USB (použité)

Dobová atmosféra na vašich zahradních party. Každý set obsahuje 10 svítidel, z nichž každé obsahuje 4 dobové teplé bílé mikro LED-ky. Možnosti napájení jsou USB nebo sluneční energie.
Produkt není dostupný
Výrobce: SolarCentre

Popis produktu

Solární LED řetěz SolarCentre LVBM10 Lumify Vintage Multicolor s USB (AKCIOVÁ CENA)

Produkt je plně funkční. Jedna žárovka je mírně deformovaná. Na produkt se vztahuje plná záruka a nabízíme Vám ho ve snížené ceně.

Zažijte atmosféru dávných časů na vašich zahradních oslavách s prémiovou řadou světel Lumify Vintage vícebarevná. Každý set obsahuje 10 svítidel. V každém svítidle se nacházejí 4 barevné mikro LED diody. Svítidla jsou vzdáleny mezi sebou 80cm. Celková délka řetězu je 9,1m (7,2m světel a 1,9m kabelu mezi řídící jednotkou a prvním světlem). Rada Lumify využívá vysoce výkonné elektrické obvody spolu s pokročilou technologií USB nabíjení a technologií úspory energie. Dosahuje se tak vysoký výkon noc co noc během celého roku.

  Vlastnosti

 • Pracuje iv nepříznivých podmínkách díky dobře umístěnému solárních panelů
 • Dual Power - dvojité napájení - možnost využít i v interiéru díky USB nabíjení
 • Alternativa k hlavnímu svícení - výkon je srovnatelný se světly napájenými z elektrické sítě
 • Přidejte pohádkové osvětlení kdekoliv venku bez nutnosti síťového napájení
 • Využití v interiéry i v exteriéru
 • Plně automatický provoz - během dne se automaticky nabijí a během noci automaticky rozsvítí
 • Odpojitelný solární panel i LED řetěz od řídící jednotky
 • 8 režimů svícení a blikání

Inovativní válcovitý dizajn

Lumify je třetí generace produktů od SolarCentre ve které jsou aplikovány předešlé zkušenosti a přání zákazníků. Vnik vody je nejčastější způsob poškození solárních světel. Řídící jednotka solární led řetězy využívá válcovitý tubové design, které garantuje nepřekonatelnou voděodolnost. Baterie, vypínač, přepínač režimů, USB nabíjecí port - toto vše je chráněno těsnícím, šroubovatelným uzávěrem, přesně jako víčko z láhve. Solární panel a LED řetěz je připojena z druhé strany pomocí Šroubovatelná konektorů, takže se nenacházejí místa, která by propustili vodu.

Lesklý solární panel

Lesklý solární panel je 8mm široký a pokrytý odolným tvrzeným sklem, aby se zajistilo utěsnění solárních článků, což maximalizuje jejich účinnost a časovou stálost. Časová degradace je běžný jev u levných solárních panelech a výrobcích a je to hlavní důvod proč se po roce či dvou zhoršují vlastnosti solárního panelu. Solární panely použité při výrobcích Lumify nabízejí také i vysokou odolnost vůči mrazu, což znamená, že se během chladných zimních ran velmi rychle vyčistí a budou připraveny přijímat sluneční záření během dne. Solární panely Lumify se dodávají spolu s montážními sloupky nebo nástěnnými držáky, které umožňují být nakloněny vertikálně i horizontálně.

Jednoduše vyměnitelná Li-ion batérie

Solární řetěz Lumify Vintage využívá na napájení vysoce výkonnou dobíjecí baterii typu 18650. Jde o baterii předních výrobců elektřiny. Tyto baterie nabízejí roky bezproblémového provozu a snadnou výměnu

Úsporní režim

Je vhodný pro případy, kdy nemůže být solární panel umístěn v ideálních slunečních podmínek a také není možnost USB nabíjení. Úsporný režim mírně redukuje jas osvětlení, ale zdvojnásobuje dobu svícení

USB nabíjení

USB nabíjení je vhodné pro případ, kdy není zahrada dostatečně osvětlena slunečním svitem. LVB10 využívá vysoce efektivní nabíjecí obvod, který posouvá USB nabíjení na jiný level. Stačí 4 hodiny USB nabíjení spolu s malou pomocí slunečního záření a solární řetěz dokáže svítit během následujících 6 nocí. Nebo v případě použití Úsporného režimu můžete dobu svícení prodloužit na 12 nocí.

Externí solární panel

Solární LED řetěz je 3 komponentní set sestávající ze solárního panelu, řídící jednotky a LED řetězu. Solární panel je připojen k GUVERNÉRŮ jednotce 2m dlouhým kabelem a následně je ještě 2m kabelu od řídící jednotky po první LED diodu. Toto vám umožňuje umístit solární panel na co nejideálnější místo, ale zároveň mít na dosah řídící jednotku.

8 režimů svícení

Zahrnují různé režimy blikání, sekvenčního přepínání a také režim stálého svícení. Od výroby je výchozí režim stálého svícení. Při zvolení jiného režimu se váš výběr automaticky uloží v paměti i pro následující večery.

  Technické parametry

 • Barva světla: teplá bílá
 • Barva žárovek: barevná
 • Délka kabelu od solárního panelu do řídící jednotky: 2m
 • Délka kabelu od řídící jednotky po první LED: 1,9m
 • Délka řetězu se světly: 7,2m
 • Počet svítidel: 10 (vzdálené od sebe 80cm)
 • Hmotnost: 0,8kg

  Ke stažení

Parametry

Technické parametry

Výrobce SolarCentre
Výrobce SolarCentre
Provedení LED reťaz
Barva světla Multifarebná
Potřebujete poradit od odborníka?