Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Zavlažovací časovač reagující na počasí Irrigatia

Doprava zdarma

Zavlažovací časovač reagující na počasí Irrigatia

Zavlažovací časovač reagující na počasí
Produkt není dostupný
Výrobce: Irrigatia

Popis produktu

Zavlažovací časovač reagující na počasí

Časovač průtoku kohoutku se senzorem počasí funguje jako běžný časovač kohoutku s tím rozdílem, že namísto zapouzdření ve stejnou dobu a stejným množstvím každý den, solární panel změří sluneční světlo a upraví čas zalévání podle povětrnostních podmínek - více slunce = více vody

Ve výchozím nastavení časovač zavlažuje v 3 hodinových intervalech po celý den, ale může být naprogramován na zavlažování každých 1,2,3,4 nebo 5 hodin nebo při východu nebo západu slunce. Také je možné upravit účinnost slunečního záření a funkce nudge umožňuje zvýšit / zkrátit čas zalévání během růstu rostlin v sezóně.

Jednotka může být přímo připojena k vodovodnímu kohoutku nebo použitá přímo na hadici. Může být použit s jakýmkoliv existujícím zavlažovacím systémem.

Pro připojení k rozšiřující sadě Irrigatia musíte koupit 1 x IRR-13-4MM-ADAPTÉR a 1 x IRR-WRTT-VENTIL - nezapomeňte, že v systému budete potřebovat nejméně 30 odkapávačů.

  Obsah balení

  • Ovladač s jedním ventilem s rozhraním LCD, solární panel s držákem, kolíkem a 30 cm kabelem, prodlužovací kabel se solárním panelem 5 m, adaptéry kohoutku
  • Vyžaduje 2 x AA 1,2 V NIMH dobíjecí baterie (součást balení)

  Ke stažení

Parametry

Technické parametry

Výrobce Irrigatia
Výrobce Irrigatia
Potřebujete poradit od odborníka?