Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Láhev Eco Bottle Kids Top Holiday Fairy 400ml

Láhev Eco Bottle Kids Top Holiday Fairy 400ml

Stylová a stoprocentně zdravotně nezávadná láhev. Je 100% recyklovatelná, je velmi lehká a praktická, neobsahuje bisfenol A (BPA), ftaláty, BADGE, BFDGE, NOGE.
Produkt není dostupný
Výrobce: Eco Bottle

Popis produktu

Eco BottleŠtýlová a stoprocentně zdravotně nezávadná láhev.

  Vlastnosti:

• Tyto lahve EcoBottle mají unikátní design v limitovaných edicích
• Jsou 100% recyklovatelné
• Jsou velmi lehké a praktické
• Neobsahují bisfenol A (BPA), ftaláty, BADGE, BFDGE, NOGE.

  Láhve EcoBottle jsou skvělou náhradou za plastové láhve, které mnohdy obsahují bisfenol A (BPA) - nebezpečnou chemickou látku, která se z běžných lahví uvolňuje do tekutin. Láhve jsou vyrobeny z 99,5% hliníku (z jednoho kusu) a uvnitř jsou opatřeny speciální vnitřní vrstvou polymerního práškového laku (Made in Switzerland), který neobsahuje žádné ftaláty, bisfenol A (BPA), BADGE, BFDGE, NOGE ani jiné nebezpečné chemické látky. Speciální vrstva zajišťuje, že chuť a vůně nápoje zůstává dokonale zachována i po velmi dlouhém používání lahve. Jsou zcela inertní, vhodné i pro kyselé nápoje a do vody neuvolňují žádné nebezpečné chemické látky.

Jsou vysoce odolné vůči chemickému a mechanickému poškození. Pokud i dojde k promáčknutí nebo deformaci lahve, tak vnitřní vrstva zůstává nepoškozena a láhev je možné dále používat. Vnitřní vrstva láhve je vyráběna při teplotě 210°C a je elastická. Díky tomuto se neolupuje a nepoškrábe ani při dlouhodobém používání.

 Láhve mají velký otvor o průměru 41mm, který zajišťuje komfortní pití z láhve, snadné čištění a možnost používání ledu. Rychle uzavírací systém s trojitou ochranou - stačí jen 1/4 otočení závitu a láhev je uzavřena. Uzávěry obsahují speciální těsnění, které zajišťují, že víčko dokonalé těsní. Uzávěry jsou vyrobeny z bezpečného polypropylenu pro potravinářské účely. Těsnící kroužky jsou vyrobeny z nezávadného termoplastického elastomeru TPE. Oba materiály jsou zdravotně nezávadné a neobsahují žádné nebezpečné chemické látky. Všechny části výrobku jsou výrobcem důkladně testovány v nezávislé laboratoři pro zdravotní nezávadnost.

 Do láhve můžete nalít jakékoliv nápoje. Je vhodná i pro kyselé a šumivé nápoje. Pozor na horké nápoje (riskujete popálení). Nejvyšší doporučená teplota je 40°C. Láhev nevkládejte do mrazničky (rozpíná se a mohla by prasknout). Chlazení láhve je povoleno. Lze je mýt v myčce nádobí, ale pro delší životnost potisku se doporučuje jejich mýt ručně. Nepoužívejte ostré předměty, které by mohly speciální vrstvu poškodit.

  Specifikace:

Hliníková konstrukce (99,5%)
Speciální zdravotně nezávadná vnitřní vrstva,
Uzávěr: Dětský s náustkem, kloboučkem a brčkem (KidsTop), brčko je odpojitelná a lze ji čistit, průměr 41mm,
Objem: 400ml
Hmotnost: 140g
Rozměr: 6,6 x 20,5 cm

Parametry

Technické parametry

Výrobce Eco Bottle
Výrobce Eco Bottle
Potřebujete poradit od odborníka?