Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V
Výprodej

Inteligentní USB nabíjecí adaptér PortaPow Data Block Adaptor PPS03

Nabíjecí adaptér umožňuje získat maximální možnou rychlost nabíjení pro mobilní zařízení, v případě, že jsou připojeny k vysoce výkonnému USB zdroji.
Produkt není dostupný
Výrobce: PortaPow

Popis produktu

Inteligentní USB nabíjecí adaptér PortaPow PPS03

Nabíjecí adaptér umožňuje získat maximální možnou rychlost nabíjení pro mobilní zařízení, v případě, že jsou připojeny k vysoce výkonnému USB zdroji.

Obzvláště vhodný, pokud nedisponujete originálním adaptérem. Jednoduše připojte kvalitní USB nabíjecí kabel k jedné straně a na druhou stranu připojte USB zásuvku. Podmínkou pro dosažení rychlejšího nabíjení je kvalitní USB kabel.

Pokud jste si zakoupili výkonnou USB nebo autonabíječku a vaše zařízení se nabíjí i tak pomalu, PortaPow PPS03 může být řešením problému. Také dokáže rapidně zvýšit rychlost nabíjení při nabíjení pomocí PC, TV nebo herní konzole.

Obsahuje SmartCharge čip, který detekuje a volí co nejvyšší možnou rychlost nabíjení pro vaše zařízení. Je vhodný i pro nabíjení Apple zařízení.

Upozornění: Pokud vaše zařízení využívá nabíjení QC 2.0 nebo QC 3.0, pro zachování maximální rychlosti nabíjení je nutný QC2.0 nebo QC3.0 síťový adaptér.

Vlastnosti

  • Umožňuje nabíjet nejvyšší maximální rychlostí do 2,4A z PC nebo jiné USB nabíječky, která není originálním příslušenstvím zařízení. Využívejte alespoň 1A USB zdroj. Vyhněte se USB rozbočovačem nebo levným USB adaptérem
  • SmartCharge - automaticky detekuje zařízení, zda se jedná o Apple, Samsung nebo jiné Android zařízení a tím přizpůsobí nabíjecí proud
  • Blokuje přenos dat - připojené zařízení nebude schopné přenášet data, čímž se vyhnete infikování virem. Vhodné hlavně, když nabíjíte na veřejných místech
  • Používejte kvalitní USB nabíjecí kabel - při levných USB kabelech nemusí být rychlé nabíjení zachovány
  • Nabíjí i jiná zařízení - mnoho kancelářských PC má USB konektory z důvodu bezpečnosti vypnuto. Adaptér PortaPow umožňuje využívat tyto výstupy pro nabíjení i bez porušení ochrany soukromí.

Parametry

Technické parametry

Výrobce PortaPow
Výrobce PortaPow
Váha vč. balení 0.05 kg
Potřebujete poradit od odborníka?