Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Úsporný balíček Hippo 1

Úsporný balíček Hippo 1

Balíček: Úsporný perlátor Hihippo HP1055, HP3065 ONE TOUCH TAP, sprchová hlavice Basic 4-7l/min
Produkt není dostupný
Výrobce: Hihippo

Popis produktu

Úsporný balíček Hippo 1

  Balíček obsahuje

  Hihippo HP1055 

Ušetřete za vodu díky patentované technologii nastavitelného bublinkového proudu vody. 

Princip tohoto ECO perlátoru je založen na omezení průtoku vody a přidání okolního vzduchu do proudu vody, přičemž omezení průtoku vody nemá žádný vliv na kvalitu a účinnost mytí.

Tento ECO perlátor Hihippo snižuje spotřebu vody až o 85% a ušetří Vám desítky (při vysoké spotřebě i stovky) eur za vodu, ročně.

Nenechte se zlákat nákupem běžných perlátorů na trhu, které uvádějí hodnotu úspory vody pouze 20 až 40%. Úsporu vody u tohoto ECO perlátoru značky Hihippo si můžete nastavit podle své vlastní potřeby a to od 30 až do 85%, pomocí nastavitelné šroubu, která je umístěna na spodní straně perlátoru. Návod je přiložen v balení.

ECO perlátory Hihippo jsou kompatibilní se všemi vodovodními bateriemi s vnitřním závitem M24 x 1.

  Hihippo HP3065 One Touch Tap 

Ušetřete peníze za vodu díky patentované technologii One Touch Tap, funkce START / STOP.

Výhodou perlátoru HP3065 je, že si můžete průtok vody pomocí speciálního vodního čipu nastavit podle své potřeby a to od 48 do 84%. Návod přiložen v balení.

Nenechte se zlákat nákupem běžných perlátorů na trhu, které uvádějí hodnotu úspory vody pouze 20 až 40%. Úspora vody u tohoto ECO perlátoru značky Hihippo je 48 až 84% a ušetří Vám desítky (při vysoké spotřebě i stovky) eur za vodu, ročně.

  Hlavice Basic 4-7/min 

Tato sprchová hlavice může snadno nahradit vaši současnou. Díky unikátní směsi vzduchu a vody, můžete při sprchování ušetriťaž 70% vody. Kromě úspory vody, můžete ušetřit spoustu energie, protože méně vody se musí ohřívat (elektřina, plyn). Tato úsporná sprchová hlavice má průtok 4-7litrov vody za minutu.

Parametry

Technické parametry

Výrobce Hihippo
Výrobce Hihippo
Váha vč. balení 0.5 kg
Potřebujete poradit od odborníka?