Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V
Doprava zdarma

Solární panel Goal Zero Nomad 28 Plus 28W skládatelný

Solární panel Nomad 28 Plus má inovativní technologii pro nabíjení USB zařízení přímo ze slunce. Odnímatelný stojan a indikátor intenzity svitu zajistí co nejlepší zážitek ze solárního nabíjení. Náhradou za tento produkt je Solární panel Goal Zero Nomad 20
Produkt není dostupný
Výrobce: Goal Zero

Popis produktu

Náhradou za tento produkt je Solární panel Goal Zero Nomad 50


Solární skládatelný panel monokrystalický Goal Zero Nomad 28 Plus

Redesignovaného panel, který je lehčí a inteligentnější než jeho předchůdce. Solární panel Nomad 28 Plus inovativní technologii pro nabíjení USB zařízení přímo ze slunce. Modulární odnímatelný stojan a indikátor intenzity slunečního svitu zajistí co nejlepší výsledek ze solárního nabíjení.

Vlastnosti:

 • Inteligentní nabíjení telefonů: Nabíjejte telefony a USB zařízení přímo ze slunce. Zabudovaný dynamický auto-restart a inteligentní elektronika, optimalizují výkon tak, aby se přizpůsobil nabíjenému zařízení.
 • Indikátor intenzity slunečního svitu: Přehledný LED indikátor zobrazuje sílu slunečního svitu. Získáte okamžitou zpětnou vazbu o umístění a výkonu panelu při nabíjení.
 • Voděodolná a modulární konstrukce zajišťuje napájení v jakýchkoliv podmínkách. Stojan zajišťuje optimální úhel panelu při nabíjení a přirozený stín pro nabíjené zařízení.
 • Funkce Autorestart - sleduje historii výdeje energie pro nabíjené zařízení a tak dokáže zjistit kdy bývá zařízení nabité. Pokud ještě není nabité a přeruší se přísun slunce na panel, elektronika bude pokračovat v nabíjení v případě opětovného slunečního záření.

Provoz

Otevřete skládatelný panel, otočte ho na slunce a sledujte intenzitu na indikátoru slunečního svitu. Pokud svítí 2 nebo více diod, nabíjení bude v pořádku. Můžete připojit váš telefon a nabíjení začne.

JUNCTION BOX + indikátor intenzity slunečního svitu (USB kabel s modrými diodami)

Mozek Nomad 28 Plus je ukrytý právě v této rozvodnici. Několik klíčových komponent spolupracuje tak, aby zajistily, že budete mít nejlepší zkušenosti se solárním nabíjením. Jedním z těchto komponent je i indikátor intenzity slunečního svitu. 4 modré LED světla ukazují stav současných slunečních podmínek a dávají vám představu o tom, jak dobře se bude vaše zařízení nabíjet.

Jakmile připojíte zařízení k Nomad 28 Plus, budou světla blikat v souladu s tím, jak rychle bude probíhat jeho nabíjení. Domníváte se, že jsou dobré sluneční podmínky a stále nevidíte rozsvícená všechny modré světla? Zkuste přemístit Nomad 28 Plus vhodnější k slunci a sledujte, jak se mění počet světel a rychlost blikání (čím rychleji indikátor bliká, tím rychleji se bude zařízení nabíjet). Nejlepším scénářem pro nabíjení mobilních telefonů a dalších USB zařízení jsou 2 a více rozsvícených světel. Nomad 28 Plus je vybaven odpojitelným (magnetický spoj) stojanem, což vám umožní snížit hmotnost zařízení, pokud to budete potřebovat. Pokud ho ponecháte na panelu a rozložíte, tvoří tak udeální úhel pro polohování ke slunci. Také poskytuje přirozený stín pro zařízení, které budete z panelu nabíjet.


Funkce AUTO RESTART

Nomad 28 Plus má k dispozici funkci auto restart, která z něj dělá jeden z "nejinteligentnějších" solárních panelů na trhu. Díky možnosti sledovat historii nabíjení, Nomad 28 Plus pozná rozdíl mezi zařízením, které dosáhlo plně nabitý stav a těm, které se odpojilo od nabíjení z důvodu poklesu výkonu panelu (příčina vlivu nedostatku slunečního světla, stín, zatmění slunce, atd.). Pokud je detekováno odpojení z důvodu poklesu výkonu panelu, Nomad 28 Plus se automaticky připojí a opět začne zařízení nabíjet, takže není nutná žádná další manipulace z vaší strany

Doba nabíjania iných Goal Zero zariadení:

Technické parametry:

 • Výkon: 28W
 • Napětí na prázdno: 18-22V
 • Výstup: 8mm 14-22V, max.2,4A (12W max)
 • Výstup: USB Port 5V, až 2,4 A (12W max)
 • Hmotnost: 1360g
 • Hmotnost bez stojanu: 1134 g
 • Rozměr - složený 31 x 20 x 2,5 cm
 • Rozměr - rozložený 31 x 80 x 0,2 cm
 • Certifikace FCC, CE
 • Provozní teplota: -17 ° až 48 ° C
 • Obsah balení: 1x solární panel Nomad 28 Plus, 1x odnímatelný stojan

Často kladené otázky

Otázka: Je Nomad 28 Plus vodotěsný?
Odpověď: Panel je odolný proti povětrnostním vlivům. Šli jsme do krajnosti, abychom zajistili co možná největší odolnost Nomad 28 Plus. Díky výrobnímu procesu s pokročilými technikami laminování jsme dosáhli silnou odolnosti i proti dešti a sněhu. Nicméně, je nutné udržet Junction Box (rozvodnici) suchou a pokud navlhne, nechte ji zcela vyschnout, než budete opět nabíjet.

Otázka: Má Nomad 14 Plus vestavěný akumulátor?
Odpověď:
Ne. Provedli jsme Nomad 28 Plus tak modulární a lehký, jak je to jen možné, což znamená, že baterie jsou dostupné jako volitelný doplněk. Můžete buď připojit svůj telefon nebo zařízení přímo k Nomad 28 Plus, nebo panel spárovat s jedním z našich Powerpack pro ukládání energie pro pozdější použití (například v noci nebo když jste v místnosti). Doporučujeme Goal Zero Powerpack Goal Zero Venture Recharger nebo Sherpa Power Pack

Otázka: Je Nomad 28 Plus zreťaziteľný s jinými panely Nomad?
Odpověď: Ano, ale pouze s některými Nomad solárními panely. Můžete připojit nabíjecí kabel k řetězovému portu na starších Nomad panelech. Nomad 28 Plus nemůže být výpočetní prvky s Nomad 7 nebo Nomad 7 Plus.

Otázka: Jak funguje indikátor intenzity slunečního svitu?

Odpověď: Naši inženýři vyvinuli elektronický "mozek" patentovaný pro Nomad 28 Plus, který zaručuje, že budete mít nejlepší zkušenosti ze solárního nabíjení, jak je to jen možné. Elektronické řešení zahrnuje pokročilý senzor proudu (mnohem lepší než voltmetr) a jedinečné sledování bodu maximálního výkonu (MPPT) pro optimalizaci výstupu na USB portu. To co potřebujete vědět je, že když jsou správné podmínky, můžete připojit telefon do Nomad 28 Plus a nabíjet přímo ze slunce. Tuto informaci vám poskytne právě indikátor intenzity slunečního svitu

Parametry

Technické parametry

Výrobce Goal Zero
Výrobce Goal Zero
Váha vč. balení 1.31 kg
Potřebujete poradit od odborníka?

Ke stažení