Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Solární nabíječka s powerbankem XD Design Sunflower 2500mAh

Doprava zdarma
Výprodej

Solární nabíječka s powerbankem XD Design Sunflower 2500mAh

Sunflower je ideální mobilní solární nabíječka se zabudovaným USB portem. Využívá sluneční záření jako ekologickou formu energie.
Produkt není dostupný
Výrobce: XD Design

Popis produktu

Solární nabíječka slunečnice a powerbank XD Design Sunflower

Sunflower je ideální mobilní solární nabíječka se zabudovaným USB portem. Využívá sluneční záření jako ekologickou formu energie a tímto způsobem nepřispívá k chemickému znečištění našeho životního prostředí, ale přeměňuje sluneční záření do ekologické energie, kterou můžete využít k nabití vašich digitálních zařízení. 2500mAh nabíjecí lithiová baterie. Solární panel: 5V / 100mAh. Zabudovaná baterie je ochráněna proti přebíjení a vybíjení. Všechny solární nabíječky mají certifikaci

Před prvním použitím je třeba plně nabít zabudovanou baterii v solární nabíječce pomocí USB kabelu z vašeho počítače nebo notebooku. Tento způsob nabíjení solární nabíječky je nutné opakovat vždy, když bude zabudovaná baterie zcela vybitá. Pro nabití zabudované baterie v solární nabíječce pomocí počítače nebo notebooku, vezměte USB kabel a zastrčte USB konektor do příslušného vstupu do počítače. Opačný konec kabelu zastrčte do vstupu solární nabíječky. Trvá přibližně 5 hodin, než se solární baterie plně nabije. Pro nabití vestavěné baterie pomocí jasného (slunečního) světla je nutné roztáhnout solární panely. Čas pro plné nabití vestavěné baterie závisí na kvalitě dostupného světla. Čím silnější světlo, tím rychleji se baterie nabije. V jasném světle trvá přibližně 25 hodin, než se zabudovaná baterie plně nabije. Jsou zde dva ukazatele nabíjení. Bílé světélko signalizující nabíjení USB kabelem a zelené signalizující nabíjení ze slunečního světla. Příslušné světélko svítí po celou dobu nabíjení a zhasne když je zařízení nabité (světélko zhasne pouze při nabíjení přes USB). Pokud svítí obě barvy, oba způsoby nabíjení jsou aktivní.

Vlastnosti:

  • Využívá sluneční energii na nabití
  • Možnost nabíjení powerbanku za pomoci slunečního záření nebo přes USB
  • LED ukazatel kapacity powerbank
  • Zajímavý design ve tvaru slunečnice
  • Snadné použití

Technické parametry:

  • Kapacita powerbanku: Li-ion baterie 2500mAh
  • Výstup: 5V/1000mA
  • Doba nabíjení na jasném světle: 25h
  • Rozměry: 23 x 23 x 10 cm

Může se stát, že ne vždy bude možné plně nabít Vaše zařízení. Z důvodu, že každé zařízení vyžaduje jiný výkon pro plné nabití. Ze stejného důvodu není tato solární nabíječka vhodná pro všechna digitální zařízení. Zkontrolujte si prosím nejprve specifické požadavky digitálního zařízení a nabíjení jej pouze v případě, že se shoduje s technickými údaji solární nabíječky.
Pro nabití vašeho digitálního zařízení, použijte USB kabel, který Vám byl dodán spolu s digitálním zařízením, které chcete nabíjet. Propojte kabelem digitální zařízení a solární nabíječku. Pokud probíhá nabíjení, digitální zařízení samo objeví, že se nabíjí.

Parametry

Technické parametry

Výrobce XD Design
Výrobce XD Design
Kapacita powerbanky (mAh) 2500
Potřebujete poradit od odborníka?