Hledat
Košík
menu
Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Změkčovač vody IPP G1 Iontová polarizace 1 colový závit

Doprava zdarma
Výprodej

Změkčovač vody IPP G1 Iontová polarizace 1 colový závit

Patentovaný systém úpravy vody IPP vás zbaví vodního kamene a koroze. Při nevelké investici do IPP ušetříte peníze za čisticí prostředky, za energii, za údržbu a za spotřebiče
Produkt není dostupný
Výrobce: two-eco

Popis produktu

IPP (iontový polarizační přístroj) je unikátní systém úpravy vody. 

IPP díky své konstrukci a protékající vodě vytváří energii, která zapříčiňuje excitaci elektronů, to znamená že část elektronů se oddělí od jádra atomu, pevná pravidelná mřížka atomu se zhroutí do sebe, zakulatí se, koloidy ztrácejí schopnost usazovat se. Tento jev ve vodě přetrvává 48 hodin, to znamená že všude kde se v průběhu této doby voda dostane rozpouští staré usazeniny a novým nedovoluje vzniknout. Navíc máme doma zdroj ionizované, zdraví prospěšné vody.

Je to prostě trouba, která rozbije vodní kámen, dodá vodě vitalitu, zdraví, čistotu, šetří vaši peněženku, spotřebiče, přírodu. Pracuje bez obsluhy a údržby, bez použití el. proudu a bez chemie. Voda si zachovává všechny výživné látky včetně minerálů.

Při montáži IPP G1, na 1/2 nebo 3/4 závit je možné použít klasickou spojku (redukci). IPP G1 má větší vnitřní styčnou plochu čím je výkonnější a účinnější oproti jiným verzím. Odpor vody je nepostřehnutelný.

  Zapomeňte na vodní kámen 

90% domácností má starosti s vodním kamenem. IPP vaše problémy vyřeší. Odstraní usazeniny v trubkách, zařízeních i spotřebičích a novému vodnímu kameni nedá šanci vzniknout.

Garance vrácení peněz: V případě nespokojenosti může zákazník bez udání důvodu do 5 měsíců IPP vrátit a my mu vrátíme peníze.

  IPP vám ušetří

 

 • Starosti s vodním kamenem
 • Peníze (čistící prostředky, energie, údržba)
 • Spotřebiče a zařízení
 • Sílu (už nemusíte domů nosit balíky plastových lahví)
 • Životní prostředí

  Výhody při používání IPP 

 

 • Každou vodu vylepší.
 • Zabraňuje tvorbě vodního kamene a starý odstraní.
 • Ochraňuje spotřebiče, zlepšuje jejich výkon a prodlužuje jejich životnost.
 • Šetří peníze, za chemii, energii.
 • Velká úspora najme u topných a chladicích systémech.
 • Chrání životní prostředí. (Omezuje používání chemie)
 • Zbaví plastových lahví.
 • Voda je chutnější a déle si zachová čerstvost.
 • Při chovu dobytka se dosáhla až 50% úspora na lécích. (Hlavně trávicího a vylučovací trakt).
 • Voda přechodem přes IPP je zdraví prospěšná.

  Jedině čistá voda je zdravá

IPP promění vodu z kohoutku doslova na životabudič. Ochutnáte a ucítíte novou vitalitu. Vaše voda se stane vysoce kvalitní: zdravá, čerstvá, energetická. Jak to? Upravená voda totiž lépe a snadněji proniká do buněk vašeho těla. A proto získáte více energie. IPP také vodu ionizuje a tím mírně zvyšuje její pH.

  Důkaz vitality zdravé vody 

Zalévejte jednu rostlinu zdravou vodou upravenou systémem IPP. Uvidíte, jak se bude mít k světu. Poroste rychleji než ostatní. A váš trávník? Zkuste a uvidíte. Upravenou vodu můžete dávat i domácím mazlíčkům. Zdravá voda z IPP je tedy vhodná nejen k pití, ale i na vaření a zalévání.

  Ekoologická úprava vody z vodovodu

Obyčejnou vodu ionizuje a polarizovat. Díky těmto úpravám vám poteče voda z vodovodu, která je vysoce kvalitní. Vodu, která má ideální kombinaci tvrdé vody s vlastnostmi měkké. Vodu, která navíc odstraní vodní kámen a novému nedovolí vzniknout. Bez použití chemie.

Systém úpravy vody IPP je založen čistě na bázi fyzikálních zákonitostí. Navrhl ho slovák Ladislav Jurec, inovátor a výzkumník. Certifikovaný systém úpravy vody IPP je vyroben na Slovensku.

  Jen samé výhody

IPP pracuje bez obsluhy, bez údržby, bez použití el. proudu a bez chemie. Voda si zachovává všechny výživné látky včetně minerálů, avšak tyto díky IPP ztrácejí schopnost usazovat se. IPP také upravuje pH na hodnoty 7,3-7,4, což je pH lidské krve a tedy ideální pro lidský imunitní systém.

  Možnost instalace IPP pro celou bytovku! Užitek z toho budou mít všichni a je to ekonomicky výhodnější. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat: info@ecoprodukt.cz Stejně je možné navrhnout systém úpravy vody pro průmyslové využití. Neváhejte nás kontaktovat.

Unikátní systém úpravy vody IPP vás zbaví vodního kamene a koroze. Při nevelké investici do IPP ušetříte peníze za čisticí prostředky, za energii, za údržbu a za spotřebiče. A ochráníte životní prostředí.

  Životnost

Jedno z nejstarších IPP je ve Vyšných Ružbachách (vid.referencie) a to od r. 1999. V IPP se nic neopotřebovává ani nekoroduje takže pokud se fyzicky nepoškodí tak je jeho životnost minimálně 10 až 15 let. Reálně to může být i 20 a více let. Těžko to odhadnout, protože IPP tak dlouho na trhu ještě není.

  Montáž

IPP má délku 30 cm. Montáž je velmi jednoduchá zvládne ji i šikovný domácí kutil. IPP je ukončeno klasickým vodárenským závitem. Potřebujete dvě šroubení (col. Nebo 3/4) teflonovou těsnicí pásku, jemně dotáhnout hasákem. Instalace je za 30 minut hotová.

  Na stiahnutie

Parametry

Technické parametry

Výrobce two-eco
Výrobce two-eco
Potřebujete poradit od odborníka?