Kontaktujte technika s vaší otázkou

Výběr vhodné technologie je velmi důležitý, proto individuálně přistupujeme ke každému klientovi.

Máme bohaté zkušenosti v navrhování a v realizaci fotovoltaických systémů. Proto se snažíme navrhovat systémy na míru, aby nebyly nadmíru výkonné a tím zaručit zákazníkům kratší návratnost vstupních nákladů.

Disponujeme dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru elektro, čehož důkazem jsou získané certifikáty a osvědčení.

Neustále podstupujeme školení se záměrem rozšiřování naší odbornosti.

Náš technický tím

Company team

Juraj Hromada

Technik který se specializuje na Off-Grid (ostrovní) systémy a ohřev vody fotovoltaikou. Rád vám pomůže i při výběru konstrukcí, měničů napětí a regulátorů nabíjení.  

Company team

Matúš Grušpier

Máte zájem o ostrovní systém? Matúš vám poradí při získávání dotací na solární systémy. Matúšová specializace je v Off-Grid (ostrovních) systémech, zejména pro karavany a chaty.

Company team

Samuel Kopčanský

Potřebujete poradit se síťovými (On-Grid) nebo hybridními solárními systémy? Samuel vám navrhne nejlepší řešení. Pomůže vám i s dotací na tyto systémy. Samuel se specializuje i na velké elektrárny pro firmy - lokální zdroj.

Company team

Radoslav Dobrovolný

Potřebujete poradit s hybridními nebo síťovými (On-Grid) solárními systémy na dům? Radoslav vám s radostí odpoví na vaše otázky.

Company team

Ľuboš Hajro

Náš hlavní reklamační technik, rád vám pomůže i při výběru solárních systémů, solárních čerpadel a fontán. Pokud potřebujete zahřát, Ľuboš vám pomůže s výběrem vyhřívaného oblečení.

Company team

Vladimír Uhlár

Pokud jste vášnivý zahrádkář, Vladimír vám pomůže vylepšit vaši zahradu. Specializuje se na solární zavlažování, fontány, čerpadla, osvětlení a také powerbanky.

Company team

Rastislav Mikuška

S Rastislavem přijdete do kontaktu pokud potřebujete namontovat solární systémy. Je náš hlavní revizní technik a elektroinstalatér.

Potřebujete poradit s výběrem? Přečtěte si nejnovější články z naší poradny