Hledat
Co hledáte? např. Solární nabíječky 12V

Všechny perlátory, které máme v nabídce, se dají namontovat na standardní baterie. Baterie s atypickými rozměry nejsou kompatibilní s našimi perlátory.

Vnější nebo vnitřní závit? 

Při výběru perlátoru musíme dbát na základní fakt, zda potřebujeme perlátor s vnějším nebo vnitřním závitem.
Vnější závit baterie
V případě, že na baterií (po demontáži původního perlátoru) vidíme závit z vnějšku, je třeba zakoupit perlátor s vnitřním závitem M22.


Vnitřní závit baterie
V opačném případě, pokud na baterií není vidět závit, znamená to, že baterie má vnitřní závit a tedy musíte vybírat perlátor s vnějším závitem M24.

Redukce T609

K dispozici je i redukce T609, která spojí perlátor s vnějším závitem s baterií, která má také vnější závit. Druhou možností je, zakoupení perlátoru s vnitřním závitem.

Perlátory s nastavitelným průtokem

Perlátory s pevně nastaveným průtokem

 
Průtok je pevně nastaven a není ho možné měnit. Jsou to všechny perlátory Terla Freelime.

Perlátory se speciálními funkcemi

V nabídce jsou 3 speciální typy perlátorů

 

One Touch Tap, což znamená že ťuknutím do spodní části perlátoru víme vodu dočasně zastavit a opětovným ťuknutím opět spustit. Velmi vhodná funkce například při mytí nádobí. Funkce ale není určena pro trvalé vypnutí vody na dlouhou dobu.


Antivandal perlátory - jak název napovídá, perlátory se po instalaci dotáhnou speciálním klíčem, což znemožňuje jejich odcizení. Vhodné pro ubytovací zařízení a veřejné prostory. Tyto perlátory nesou v názvu označení A.
HP1055A M24 | HP155A M24
Terla Freelime Antivandal

Časovateľný perlátor Autostop - po spuštění vody a stisknutí tlačítka ve spodní části, perlátor automaticky vypne vodu po 2 až 20 sekundách. Tento interval si umíte nastavit.
HP 3085 M24

Sprchový nebo bublinkový proud

Nakonec je na výběr mezi perlátory i proud vody, který produkují. Všechny perlátory produkují bublinkový proud vody, kromě perlátoru HP155 a HP155A. Tyto dva perlátory produkují sprchový proud vody. Proud je podobný jako proud ze sprchy. 

Perlátory v naší nabídce