Jak si vybrat solární systém?

Mnoho lidí si myslí že solární systémy jsou složité, ale ve skutečnosti jsou ještě složitější. Již více než 10 let zákazníkům navrhujeme na míru solární systémy na základě jejich polohy, typu střechy, spotřeby a mnoho dalších proměnných abychom zajistili co největší spokojenost ze solárního systému.

4 základny solární systémy


1. Síťový (On-Grid) systém ke snížení účtů za elektřinu


Nejvhodnější řešení domácnostem, které spotřebují většinu energie během slunečného dne. Vyrobená energie směřuje přímo do rozvodné sítě přes měnič napětí. Síťový systém je vhodný nižší počáteční investicí a největší návratností.

 


2. Hybridní systém na zálohu energie


Nejvhodnější řešení domácnostem, které spotřebují mnoho energie kdy slunce nesvítí. Vyrobená energie směřuje přímo do bateriové sestavy přes měnič napětí a regulátor nabíjení. Hybridní systém je vhodný náročným zákazníkům, jejichž neodradí vysoká investice.

 


3. Ostrovní (Off-Grid) systém pro elektřinu i tam kde to není možné


Mnoho chatařu nemá přístup k distribuční síti a proto možné řešení, jak mít na chatě komfort jako doma je solární systém. Solární ostrovní systém zajistí napájení menších elektrických spotřebičů (chladnička, televizor, ...) nebo elektrického osvětlení. Takový fotovoltaický ostrovní systém zkrátka zabezpečí energii i na místech, kde není možnost připojení se do rozvodné sítě.

 


4. Solární systém na ohřev vody


Nejvhodnější řešení domácnostem, které chtějí nejnižší počáteční investici. Vyrobená energie solárními panely je využita pro ohřev vody. Doporučujeme mít bojler s elektrickou spirálou. Fotovoltaický ohřev vody je vhodný zákazníkům, kteří chtějí snížit účty na ohřev vody.

 

Cenová nabídka zdarma a na míru

Chcete snížit své účty nebo mít energii dostupnou kdekoliv a kdykoliv? Vyplňte krátký dotazník a my vám uděláme cenovou nabídku na míru zdarma a bez závazků.